Skocz do zawartości

Jezioro Tarnobrzeskie


opelot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
Witam, wybieram się w weekend nad jezioro, czy ktoś zna dobre miejsce gdzie można na noc rozstawić namiot z z rana połowić z gruntu białą rybę? Dla zainteresowanych zezwolenia są do kupienia w Marinie codziennie od 8.00 do 20.00.

Witam Na przeciwnym brzegu od kąpieliska jest wyspa i wokolo niej są ciekawe miejscówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ale tu wieje nudą :D

A nad jeziorem wielkie żarcie Bolków :eek: o ile pierszego /55cm/ upolowałem na woblerka boleniowego, to drugi /72cm/ poszedł juz na gumkę 8cm na 3m, a trzeci /74cm/ został złapany na gumę 12,5cm na 5m głebokości :eek: te już poszły na plecione FLUO z przyponem tytanowym :eek: ot taki przyłów szczupakowy :eek:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez koyot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za post pod postem ale nie mogę już edytować. Bolek na jeziorze wychodzi za przynęta pod nogi... można odnieść wrażenie, że jest go wiecej jak szczupaka no ale to już taki gatunek, że go poprostu widać. Tego dnia zaliczyłem 3 brania. Pierwsze na morsa nr 3 z opadu, kolejne na predatora 3 efekt to obcięty ogonek. Ostatnie na salmo skkinera 10 cm i wyjechał pikuś na 56 cm. Woda przez większość dnia jakby martwa dopiero pod wieczór w jednym miejscu efektowne spławy rybek 20+ skakały całym stadem jak to robią pstrążki na sanie podczas rójki:)

Edytowane przez MilanND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi jest wiadome to spore leszcze są łowione na Jeziorze :) Wiem, że trafiają się ładne płocie, wzdręgi, jest sporo karasia takiego +40, można trafić jazia i klenia, są na pewno liny, ale czy w dużych ilościach to nie wiem. Z wynikami bywa różnie z tego co słyszałem, ale Ci co wiedzą gdzie i jak to łowią, bynajmniej takie doszły mnie słuchy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy mam pytania:

- czy na miejscu można wypożyczyć łódkę do wędkowania ?

- jakie są ceny za wypożyczenie i ewentualnie czy jest taniej po sezonie turystycznym ?

/ październik , listopad /

- czy na miejscu można zrobić opłatę na jeden dzień i w jakich godzinach ?

Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytania:

- czy na miejscu można wypożyczyć łódkę do wędkowania ?

- jakie są ceny za wypożyczenie i ewentualnie czy jest taniej po sezonie turystycznym ?

/ październik , listopad /

- czy na miejscu można zrobić opłatę na jeden dzień i w jakich godzinach ?

Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam.

To ja Ci odpowiem na ostatni podpunkt. Jeśli jesteś w okręgu Rzeszowski, to masz porozumienie i wędkujesz za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

Będąc czlonkiem PZW Przemyśl jakie opłaty będę musiał uiścić żeby tam polowić. Bo jezioro na prawde fajne się wydaje. Mam nadzieje że ostał się jeszcze tam jakiś duży leszcz albo karpik :). Bo dosyć nie jasno jest napisane w regulaminie, dla członków PZW i dla niezrzeszonych i teraz tak czy dla czlonkow pzw tbg czy wszystkich, no i czy nie zmienil się ten cennik :)

Edytowane przez Laskovik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

My mieliśmy okazję się poznać, ale pewnie nie pamiętasz, bo to było kilka lat temu dlatego ja dobrze wiem jakie ryby Ty preferujesz łowić, mam nawet kilka Twoich wobleròw. Bolenie łowię już od kilku lat, ale tylko w Wiśle a jak sam wiesz to już zupełnie inna bajka. Ty pewnie częściej jesteś nad jeziorem i może i masz rację z tym że takich ryb już tam mało zostało ja jednak wolę wierzyć że moja metròwka tam jeszcze pływa. Moim zdaniem w tym jeziorze jest jeszcze sporo do złowienia tylko (albo aż) trzeba to jezioro dobrze poznać i nauczyć się w nim łowić bo jest bardzo trudnym łowiskiem. W tym roku postanowiłem poświęcić dużo czasu na to jezioro, zobaczymy. Ubiegłej jesieni udało mi się trafić w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie: przez godzinę 5 brań, 3 wyciągnięte ale tylko 80 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.