Skocz do zawartości

Grabiny Latoszyn


20slumsattack07

Rekomendowane odpowiedzi

metoda gruntowa , czerwony , bialy, kukurydza , ryz preparowany , makaron , kulki , halibut , pelet :)

Irol666 ty moze sprzedajesz yamahe r1 ?:D Bo jak tak , to chyba bedziesz wiedzial kim jestem :D

to nie ja sprzedaje.sproboj pelet haczykowy z tandema :D efekty murowane

Powtarzamy to do znudzenia: prosimy o nie cytowanie ostatniego posta i skracanie cytatów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale bez necenia to pewnie strasznie kiepsko , a na necenie mnie nie stac (16 lat) , a pozatym nie mialbym wogole czym necic (chodzi mi o sprzet) ;/ a ty irol666 lowisz na grabinach , i jakie masz efekty ?

ja nie nece tyle co do koszyka a zanete to biore ta za 3,50zl 1 kg na piaskach w zoologiku a w tym roku siadlo juz pare ladnych leszczy i karpi ponad 40 a zdarzyl sie i linek i duze plocie a kulki z tandema kosztuja jakies 8zl ale warto zainwestowac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mam pytanie odnośnie drapieżnika na tym zbiorniku? Jak z sandaczem, sumem? Szukam jednego dobrego zbiornika na jesień, a wstyd się przyznać na tym jeszcze nigdy nie byłem. Ze względu na odległość wybrałem wstępnie dwa - Grabiny lub Czarna Sędziszowska. Dzięki za ewentualną pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem ostatnio na tym zbiorniku nic szczególnego tylko Amur 1,5m

(na salate siadl)

Paru karpiarzy mówiło mi , że nie ma już amura od powodzi, a zwłaszcza tak dużego. Złowiłeś go na dużej czy malej częsci i kiedy jeśli można wiedzieć? A jeżeli chodzi o drapieżnika to małe szczupaki ale niedługo powninien ruszyć sandacz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Dzisiaj, po ok miesięcznej przerwie wziąłem spinning i postanowiłem ostatecznie zakończyć sezon. Wynik to szczupak 51cm. Miałem jeszcze jedno branie, ale po kilku sekundach holu ryba wypięła się. Ściągając żyłkę po ostatnim rzucie 2011 roku (którymś z kolei:) ) zaczepiłem przy brzegu o jakąś grubachną żyłkę. Licząc na jakiej "fanty" :D postanowiłem ją wyciągnąć. Okazało się że jeden jej koniec jest przywiązany do kołka przy brzegu, a na końcu drugiego znajduje się ciężarek, przypon stalowy, a na jego końcu kotwiczka z nafaszerowanym styropianem "trupkiem". Oczywiście rozbroiłem ten zestaw.

Wypad uznaję za udany. Z Grabinami rozstaję się do maja.

Pozdrawiam.

Edytowane przez matwiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.