Skocz do zawartości

Grabiny Latoszyn


20slumsattack07

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Byłem na zwiadzie co słychać w Grabinach.Ostro chłopaki siedzieli na lodzie a wiatr tak piz....ł że aparatem rzucało:D.Z donosów od podlodowców dowiedziałem się że okonie dziobią na płytkiej wodzie przy trzcinach na blaszkę.ps.na drugim zdięciu moje bordowe ferrari;) na tle mostu kolejowego i Wisłoka pod tym mostem którą ostro przełowie w tym roku:)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam doszły mnie do mnie informacje że Grabiny są rozkopane ze kopią piasek był ktoś tam może ostatnio

z tego co sie orientuje to mieli tam kopac zwir pod autostrade od strony dzikich stawow moze juz zaczeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
z tego co się słyszy to wszystko idzie w tym kierunku :mad:

Może to i lepiej że małe zbiorniczki przejdą w prywatne ręce nie wiem jak można jakieś opłaty zrobić na Poręby im więcej takich zbiorniczków,a inwestor będzie myślał nie tylko z wyrobiska korzystać bo to co w naszym PZW się dzieje grom z jasnego nieba powinien walnąć .Podam przykład ,żeby np na Wisłę sobie nie wyskoczyć bo licencji brakło, co mam kilometry robić żeby kawałek papieru zdobyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 10 złowiłeś na 28cm, to znaczy że 10 razy przchytrzyłeś rybę. Jaka jest różnica pomiędzy karpiem 28cm a 35cm?

chciałem synowi pokazać rybe w domu bo się troche śmieje że nic nie moge złapać. a w nawiasie to są moje początki na zbiornikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 10 złowiłeś na 28cm, to znaczy że 10 razy przchytrzyłeś rybę. Jaka jest różnica pomiędzy karpiem 28cm a 35cm?

wymiar ochronny do 35 no to nie można wziąść do domu.Nie jestem za tym żeby zabierać ryby do domu bo samo łapanie to super sprawa,ale chcialem się pochwalić bo to moje początki łowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość irol666
Co trzeba zrobić na grabinach żeby złapać karpia,złapalem dziesięć po dwadzieścia-dwadzieścia osiem CM. wymiar 35.

stary rozwaliles mnie tym postem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Łowisz takie małe karpie dlatego ,że wpuścili tam 7ton karpia (20-30CM), a po drugie zmień przynętę na kulkę lub rosówkę i nie będziesz łowił takich małych karpi

:Dniestety na kulke i rosowke tez biora jak wsciekłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.