Skocz do zawartości

IV Urodziny - Zlot PSW


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie dzisiaj zerknąłem na pogodę jaką synoptycy serwują nam na weekend;) i muszę przyznać że jest dobrze (odpukać aby nie zapeszyć)!Szczególnie fajnie zapowiada się nocka z soboty na niedzielę,ciepło i z wiaterkiem w sam raz na drapieżnika,może suma?Zresztą i w dzień powinno trochę powiewać co według mnie ma dobry wpływ na żerowanie ryb na takich zaporówkach jak Wilcza.Ja z @mapet77 ruszamy za kilka godzin celem obczajenia sytuacji na zbiorniku i zajęcia jak najbardziej odpowiedniego przyczółka;) tak że jak ktoś chętny a ma blisko to zapraszamy (ot tak posiedzieć do wieczora) nawet po to aby zająć miejsce tym,którzy przyjadą jutro a chcą łowić stacjonarnie:).

Oczywiście bar :beer::beer::beer: otwarty z dniem dzisiejszym od 13.00:D.

Po południu postaram się napisać w którym miejscu rozbiliśmy obóz:).

post-57-1454502056952_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wygląda na to, że niestety nie będę mógł się pojawić na Zlocie - miałem awarię samochodu, a na część zamienną będę musiał niestety poczekać do poniedziałku :mad:

Niestety nie bardzo mam się z kim zabrać, więc życzę wszystkim uczestnikom miłej zabawy, samych okazów, oraz zdrowych i spokojnych żołądków :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wszystko wiadomo w którym miejscu odbędzie się Zlot.Miejsce zaznaczyłem na mapce tak że nikt nie powinien mieć problemu aby tam nie trafić.Z punktu widzenia "logistyki" myślę że powinno być o'key,miejsca pod dostatkiem do wędkowania z brzegu a i z zwodowaniem pływadełka nie powinno być problemu:).

P.S.Podziękowania kolegom @mapet77 i @Gochu,którzy już od wczoraj zaczęli Zlot i tym samym trzymają miejsce;):D.Ja za chwilę pakuję mandzur i dołączam do nich a więc

DARZ BÓR!!!:beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer:

post-57-14545020570957_thumb.jpg

post-57-14545020571862_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapala ... a kociołek planujesz otworzyć kiedy?

Bo mam tylko z 2-4h wolnego - i chciałbym się "wstrzelic" nie tylko w towarzystwo - ale także w smakołyki z Twojego kociołka:) gdy będe dokonywał rewizji brzegów zbiornika.

Kurde, zazdroszczę Wam takiego weekendu ... a nie jak biały murzyn ... tylko robota ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.