Skocz do zawartości

IV Urodziny - Zlot PSW


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

No to Panowie czas na odliczanie ostatnich dzionków do Zlotu a pozostało ich tylko :beer::beer::beer::beer::beer::D.Co niektórzy pewno zjawią się wcześniej-to dobrze;).Jak tam przygotowania do imprezy? "Sprzynt" zakupiony?:beer:.Kondycja podciągnięta?:D.U mnie lista powoli się zapełnia jeszcze tylko hipermarket i pewnie od piątku zaczynam się bawić;).Jeszcze nie wiem co z czwartkiem (może?).Najważniejsze że kociołek lśni jak psu jajca!;).

Które konkretnie miejsce zostanie wybrane na Zlot,postaram się napisać w piątek aby wszyscy zainteresowani byli poinformowani.Zresztą pewnie nie trudno będzie nas znaleźć;):D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko dobrze się ułoży i czas pozwoli to może przyjadę na Wilczą w piątek rano;) ale coś konkretnego będę mógł powiedzieć bliżej Zlotu.Dobrze by było aby Ci co zamierzają wędkować z gruntu mieli w miarę dogodne miejscówki;) więc kawałek brzegu pasowało by zająć:D.Ci ,którzy zamierzają łowić z środków pływających nie powinni mieć problemu z wodowaniem ,dobrych miejsc jest dużo.

Uda Ci się wybrać już w piątek? bo ja to grunciarz jestem więc miło by było mieć fajną miejscówkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś w jakich godzinach można dokonać wpłatę w " wodomistrzówce" ?

Ciekawi mnie też rzeczka powyżej zbiornika - mógłby ktoś z "tambylców" opisać w kilkunastu:p zdaniach gatunki zamieszkujące ów ciek.

Gdyby był ktoś chętny na wyjazd w piątek z Łańcuta służę pomocą. wracam w sobotę.:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jogo jak dojedziesz na zbiornik od strony lasu i zobaczysz cuś takiego

[ATTACH=CONFIG]6265[/ATTACH]

To znaczy że jesteś na miejscu!!!:D:D:D

Rapala,nie wiedziałem że Żywiec tak kopie:D . W Piątek (jak tylko nie będzie tsunami albo al kaida nas nie zaatakuje)zjawie się i może zostanę na nockę.Spotkanie to pewnie u Arka na parkingu albo pod Szczupakiem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin ,miejsce zbiórki to okolice lasu po drugiej stronie zbiornika.Dokładniej napiszę w piątek jak już na pewno będzie wiadomo w którym miejscu rozbijemy obozowisko cygańskie;).

P.S.Zadzwoniłem sobie do biura PZW Tarnobrzeg aby zapytać czy istnieje możliwość przelania pieniążków na konto.Niestety:mad: tylko opłaty na Wilczej albo w zarządach.Powód?Jeżeli ktoś płaci na jeden dzień musi mieć pozwolenie oraz rejestr okręgu tarnobrzeskiego:eek: Ja pi...dolę ale biurokracja:mad:.Pani grzecznie podał mi tel. do "rybaczówki" gdzie można uzyskać niezbędne informacje:D 017 2283186.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piter taki właśnie nr.tel. (p .Porębski) mi podała miła pani w zarządzie okręgu no chyba że ja coś poknociłem ale nie sądzę:rolleyes:Może teraz tam nikogo akuratnie nie ma?Najlepiej jak podjedziesz sobie na miejsce i tam zapłacisz.Przeważnie ktoś tam jest tak że nie powinno być problemu.Ktoś chyba już kiedyś podawał nr.tel na rybaczówkę tylko komórkowy ale teraz za szlaka nie mogę znaleźć gdzie to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.