Skocz do zawartości

IV Urodziny - Zlot PSW


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Jadę na Wilczą w sobotę 5:00 wracam z Wilczej w sobotę 22:00 mogę na pokład zabrać 3 osoby. Robiąc opłaty na wilczą domagajcie się wydanie ZEZWOLENIA NA AMATORSKI POŁÓW RYB WĘDKĄ i REJESTR POŁOWU RYB (oczywiście na okręg Tarnobrzeg) piszę o tym bo (prawdopodobnie) jak byłem z Rapalą na Wilczej to w Rybaczówce mi takowego nie wydano, a powinni byli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka !

Panowie mam pytanie. Czy przygarniecie kropka na jakieś pływadełko w sobotę :):beer:

Chętnie bym z Wami posiedział już od piątku ale niestety wszystkie znaki na niebie i w pampersach ha ha wskazują ,ze to nie możliwe w tym roku ;-). Wybieram się w sobotę rano z Rakszawy planuję powrót koło 20.00. Mam wolne miejsce jak ktoś jest chętny. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odliczanie rozpoczęte! Za chwilę jadę na zakupy do KARINY, parę drobiazgów mi wyparowało w niewyjaśnionych okolicznościach (człowiek się starzeje:D) Jutro tylko spożywka plus białe dokupić przed samym wyjazdem aby zachowały świeżość i heja na Wilczą zajmować miejsce. Prośba do kolegów którzy przyjadą w sobotę, aby kupił ktoś białe robaki, bo te z czwartku mogą soboty nie zobaczyć z budki kastera:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Lobosem przyjedziemy specjalnie na ten kociołek... planujemy zlotować w sobotę od świtu do zmierzchu.

Od świtu do zmierzchu to będzie rozgrzewka:D największe atrakcje są przewidziane na godziny późnowieczorne i nocne:beer:.PSW TEAM może być lekko rozproszony po zbiorniku zresztą tak jak i inni zlotowicze.Kiedy i gdzie będzie podane jutro;).

Coś widzę że niewielu chętnych na "nocki" większość od świtu do zmierzchu,czyżby koledzy nie wiedzieli jak "zadbać" o swoje ukochane:D.

@Andre nie ma co się martwić na zapas na pewno wyjdzie lux:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.