Skocz do zawartości

IV Urodziny - Zlot PSW


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Urodziny jak ta lala... towarzystwo najwyższej próby...kociołek palce lizać... nikt nie pił, wszyscy łowili ryby... czego chcieć więcej? Osobiście chciałbym pobytować dłużej. Już piszę się na następny zlot. Dzięki panowie i pozdrawiam.

P.S. Żeby nie było, że ryby to ściema dorzucam fotkę.

post-495-1454502058297_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno tak na szybko ogarnąć:beer::beer::beer::eek:Jedno jest pewne,ktoś kwiczał,Gochu zjadł łabądka,Dzięcioł miał królika na głowie,Rapala z Andre przygotowali za...kociołki,Bochenek miał fajny bochenek i czy ktoś widział 4 czteroletniego Michałka.:eek: PS.Opelot,:fajny był ten PUCHOWIEC:) Szkoda,że tak długo trzeba Czekać na następny ZLOT.Dożyjemy zobaczymy...Dzięki koledzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co dobre szybko się kończy ,czasami za szybko....Ale na bok sentymenty.Tak króciutko o naszym spotkaniu.Było zaj...ście!!!:beer::beer::beer:Towarzystwo jak i atmosfera pierwyj sort (to najważniejsze!):beer::beer::beer: a i pogoda nam dopisała:).Dobrze że człowiek może się spotkać choć raz-dwa razy w roku z ludźmi ,którzy odbierają na tych samych falach.Liczyłem na troszkę większą frekwencję ale potrafię zrozumieć że nie każdy lubi imprezy bezalkoholowe:D.Dwa dni szybko przeleciały ale tak już jest że nic nie trwa wiecznie.Teraz tydzień "odpoczynku" i pojawię się znowu na Wilczej tym razem na tygodniówce.Rybki? No cóż jak ktoś łowił to coś tam połowił ale jak na warunki obecnie panujące na tym zbiorniku to całkiem przyzwoicie,przynajmniej jeżeli chodzi o spining.Jeszcze raz pozdrowionka dla wszystkich "braci" z PSW i trzeba myśleć o czymś następnym....

P.S.@Dziencioł ,niestosowne zachowanie wspomnianych panów będzie na pewno rozpatrzone.:D ale możliwość jaką daje Zlot w kwestii zapamiętywania trudnych słów-bezcenna:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlocik zajefajny, ekipa z "niebieskiego jeepa" odjechana i wyluzowana na maxa, @dziencioł prze dawał po jajach( zresztą jak sam trafnie zauważył posiada talent:D i potwierdza to jego dziewczyna). Rybki coś tam gryzły, papu z kociołka postawi na nogi każdego:) Ogólnie spox i czekam na następny zlocik, może uda się wyrwać na dłużej oraz wsiąść udział w rykowisku:cool:. Pozdro dla wszystkich obecnych.:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rapala - to my dziękujemy za organizację za czuwanie nad tym żeby nikt nie przemycił alkoholu żeby brać nie piła "po kątach". Mapet dzięki za namiot. Gochu dzięki za pilnowanie ognia. Dzięcioł dzięki za ... i można by tak wymieniać bez końca. Idźcie spać już bo jutro obowiązki w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jeden zły dotyk potrafi zmienić całe życie... ten jeden zlot może mieć podobne konsekwencje.

Pomimo tego, że nie spędziliśmy wspólnie nocki z piątku na sobotę i nie załapałem się na najlepsze doznania to i tak kocham was pany. Wiedzcie, że jestem w pełni heterosexualny i nie zmieni tego nawet 4-letni chłopiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja niestety nie byłem na zlocie, ale widzę, że mieliście fajnie:)

Możecie powiedzieć, co złowili @MówiąmiBoski i prawodopodobnie 2 "młodzik" @Jogo;)?

Są to moi znajomi i jestem ciekaw;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 dni nad wodą, 3 nocki przespane pod gołym niebem i takie towarzystwo. Szkoda tylko, że ekipa NIE DOCZEKAŁA się wielkiej ryby. Może następnym razem ;)

Gochu, przecież to mięso w kociołku to nie była cielęcina :)

Oktawian, nie chciałem Ciebie w to mieszać - przepraszam.

post-495-14545020585427_thumb.jpg

Edytowane przez MilanND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.