Jump to content

IV Urodziny - Zlot PSW


rapala

Recommended Posts

Przestrzegając "konstytucyjnego" terminu jaki przysługuje każdemu obywatelowi i członkowi PSW do uzyskania wcześniejszej ,rzeczowej i merytorycznej informacji na temat oficjalnych IV Urodzin-Zlotu PSW 2011r.,pragnę poinformować wszystkich w imieniu PSW TEAM co następuje:

Uroczystości odbędą się na terenie przylegającym do zbiornika Wilcza Wola w terminie 17-18.09 (sobota-niedziela).Jako termin rezerwowy w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych ,wyznacza się datę 24-25.09.

W Zlocie mogą uczestniczyć jedynie członkowie PSW. Istnieje jednak możliwość zabrania ze sobą tylko JEDNEJ osoby towarzyszącej , zgodnie z art.... Kodeksu Rodzinnego.

Od uczestników Zlotu wymagane jest zaopatrzenie się w własnym zakresie, w żywność,napoje odpowiedni ubiór oraz inne rzeczy potrzebne do uczestnictwa w tego typu imprezie.

Podczas trwania IV Zlotu obowiązywał będzie całkowity zakaz spożywania napojów alkoholowych!

Uczestnictwo w Zlocie jest dobrowolne a PSW TEAM nie ponosi odpowiedzialności za wypadki (bóle głowy,przewlekłe bóle żołądka,niestrawności itp.) podczas trwania imprezy.

Wyrażenie chęci uczestnictwa w Zlocie jest równoznaczne z akceptacją warunków podanych powyżej oraz będzie uhonorowane wpisem do Księgi Kondolencyjnej.

post-57-14545020325722_thumb.gif

Wszelkie pytania,sugestie czy informacje na temat IV Zlotu-Urodzin PSW proszę kierować drogą elektroniczną do tego wątku.

Z poważaniem Dowództwo Naczelne PSW:beer::beer::beer::beer::beer:

Poniżej znajduje się lista osób,które wyrażą chęć uczestnictwa w Zlocie.

1.rapala

2.Andre

3.Oktawian

4.stiff43

5.Gochu

6.Dzienciol

7.krs

8.mapet77

9.Damian Ł.

10.jogo

11.komandos

12.Miko

13.Lobosss

14.MilanND

15.piter

16.MowiaMiBoski

17.Siksa

18.ZDZISŁAW CZEKAŁA

19.bohenek1

20.Grześ

21.spanek

22.Marcin

23.Sewer34

24.wifer

25....

post-57-14545020325965_thumb.gif

post-57-14545020326179_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

...Podczas trwania IV Zlotu obowiązywał będzie całkowity zakaz spożywania napojów alkoholowych!...

Jednakże dopuszcza się posiadanie niewielkiej ilości alkoholu, oczywiście;) bezalkoholowego.

Będę.

Link to comment
Share on other sites

Na zbiornik Wilcza Wola obowiązują opłaty O.Tarnobrzeskiego w wysokości 160zł (wszystkie zbiorniki) lub składka okresowa dla członka PZW - 1-dniowa 20zł lub 3-dniowa 40zł;).Opłatę można uiścić w "wodomistrzówce" obok zapory lub pieniążki przelać na konto.Jeżeli ktoś, robił tego roku przelew na konto i dysponuje nr.konta to proszę o zapodanie;).Będzie to pomocne dla tych ,którzy będą chcieli zrobić opłatę 1-3 dniową.

Link to comment
Share on other sites

Zamierzam się pojawić na Zlocie - będzie można mnie rozpoznać po koszulce z charakterystycznym napisem :D

PS.

Kompletnie nie znam Wilczej - nie bardzo wiem, jak dojechać na miejsce :rolleyes:

Chętnie wezmę na pokład kogoś na odcinku drogi Kolbuszowa-Werynia-Dzikowiec -> Wilcza Wola - w zamian oczekuję, że ta osoba będzie "pilotowała" do Wilczej.

Jogo - Ty chyba jesteś z Dzikowca i znasz drogę na Wilczą ? - możemy się razem zabrać.

Link to comment
Share on other sites

Kompletnie nie znam Wilczej - nie bardzo wiem, jak dojechać na miejsce

Myślę że nie powinieneś mieć kłopotów z dotarciem na miejsce;),dojazd jest bardzo prosty jak drut kolczasty.Jadąc od Kolbuszowej skręcasz w lewo (przed kościołem),w Woli Raniżowskiej i dalej prosto ok.2km.Przed mostkiem na rzeczce w lewo (przed metalowymi barierkami) ,w drogę piaszczystą i dalej ok. 1,5km na miejsce spotkania.Poniżej zamieściłem mapkę dojazdu ,myślę że się przyda tym ,którzy jeszcze nie mieli okazji wędkować na tym zbiorniku.Zaznaczyłem również (3) kilka kilka proponowanych miejsc na Zlocik.Opisałem je w żargonie ,który funkcjonuje na Wilczej;).Ci którzy tam zaglądają będą wiedzieć o co chodzi a i nam łatwiej będzie się dogadać odnośnie konkretnego miejsca:).Jako że dość często przebywam na Wilczej mogę zaproponować jako najodpowiedniejsze miejsca "rzeszowiak" i "brzózki".Dobre miejsca na zasiadki gruntowe a także odpowiednie do zwodowania pontonu czy łódki.Również "błota" ale czy akurat miejsce będzie wolne to trudno powiedzieć.Oczywiście ,które wybierzemy będzie decydować ilość wędkujących danego dnia.Ale myślę że przynajmniej z miejscem na "obozowisko" nie powinno być problemu;).

post-57-14545020338978_thumb.jpg

post-57-145450203408_thumb.jpg

post-57-14545020342967_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jogo - Ty chyba jesteś z Dzikowca i znasz drogę na Wilczą ? - możemy się razem zabrać.

ja bardzo chętnie pojadę na zlot jeżeli tylko pojedzie @mówiąmiboski bo samemu nikogo nie znając to tak dziwnie :) damian jak coś to na pewno się dogadamy

Link to comment
Share on other sites

ja bardzo chętnie pojadę na zlot jeżeli tylko pojedzie @mówiąmiboski bo samemu nikogo nie znając to tak dziwnie damian jak coś to na pewno się dogadamy

Ja na I zlocie też nikogo nie znałem i co? teraz jak przyjeżdża ktoś nowy to też go nie znam ale po zlocie wszystko się zmienia. Wszyscy stajemy się kolegami ze zlotu... przyjeżdżaj!!!

Link to comment
Share on other sites

......mogę zaproponować jako najodpowiedniejsze miejsca "rzeszowiak" i "brzózki".....Ale myślę że przynajmniej z miejscem na "obozowisko" nie powinno być problemu;).

Byłem wczoraj popołudniu po ponton, który pożyczyłem koledze. Na rzeszowiaku parę "stałych biwaków", na brzuskach i bagnach co drugie miejsce było wolne. Wnioskujac z prognoz pogody na najbliższe dni:), liczba amatorów biwakowania:beer: może się gwałtowie zwiększyć proporcjonalnie do wzrostu temperatury:eek:

Link to comment
Share on other sites

Wnioskujac z prognoz pogody na najbliższe dni, liczba amatorów biwakowania może się gwałtowie zwiększyć proporcjonalnie do wzrostu temperatury

Fakt że na najbliższe dni zapowiadają pogodę iście lipcową z temp. +30 więc to mogą być takie ostatnie "podrygi" wakacyjnego spędu:D.Choć kiedy tak sobie analizuję tegoroczne lato na Wilczej odnośnie "turystów" to aż się dziwię że pod tym względem to było "tragicznie" cienko:rolleyes:,normalnie nie ten zbiornik:D.W połowie września sytuacja powinna wrócić do normy czyli w weekendy parunastu wędkujących a na tygodniu cisza i spokój.

Byłby ktoś chętny na powędkowanie od piątku? Najlepiej gdyby...

Jak wszystko dobrze się ułoży i czas pozwoli to może przyjadę na Wilczą w piątek rano;) ale coś konkretnego będę mógł powiedzieć bliżej Zlotu.Dobrze by było aby Ci co zamierzają wędkować z gruntu mieli w miarę dogodne miejscówki;) więc kawałek brzegu pasowało by zająć:D.Ci ,którzy zamierzają łowić z środków pływających nie powinni mieć problemu z wodowaniem ,dobrych miejsc jest dużo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy