Skocz do zawartości

IV Urodziny - Zlot PSW


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wstępnie bym się pisał od piątku. Także @rapala jak już będziesz wiedział co i jak to napisz wtedy przedzwonie do Ciebie, czy tam podjadę i ustali się szczegóły. Sam nie chcę się tam pchać, bo kompletnie nie znam zbiornika. Wezmę duże auto, to mogę nawet kogoś zgarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Panowie że im bliżej Zlotu tym większe "zaopatrzenie" trzeba będzie zrobić,trzy dni to już nie są żarty:D.Trzeba będzie zamówić u znajomego z połowę "wieprzowinki".:rolleyes:

P.S. A co z ekipą tarnobrzesko-mielecką?Zbiorniczek pod nosem a jakiegoś zainteresowania brak:rolleyes:.Czyżby jakieś niczym nie uzasadnione lęki i pytania w stylu: Czy ja to wszystko wytrzymam?:beer::D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie dopisać do listy, gdyż mam zamiar pojawić się prezentując abstynencką postawę :) Jednak takie zacne grono maniaków fishingu na pewno mi to zrekompensuje. Także pływadło w bagażnik i przybędę w sobotę lub niedzielę.:D

Koleżka zapomniał napisać, ze sam nie będzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mapet, @Gochy do zlotu jeszcze troche ale na jakie ryby bedziecie sie nastawiac?

Ja raczej postawię na karpia i drapieżnika z gruntu. Generalnie stacjonarne łowienie, bez spiningu. Może jak mnie coś najdzie to popłynę z którymś z kolegów porzucać trochę muchówką za szczupłym na jakieś wypłycenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa się zbiera. Do mnie i Mapeta dołączy oczywiście Piotrek ze swoim domkiem i pływadełkiem. Piszę bo powoli trzeba będzie myśleć o przygotowaniach. Mamy wytypowane miejsca ale szczerze powiem że ja osobiście nie wiem czego mogę się tam spodziewać. Gdyby ktoś ze stałych bywalców mógł przybliżyć warunki połowu z brzegu (feeder, odległościówka, trupek) to będę wdzięczny. Chodzi mi głównie o głębokość wody, charakter dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gochu to zależy w którym miejscu chcecie łowić.Różne miejsca różne warunki ale jedna ogólnie panująca zasada na Wilczej to każdy wywozi pod koryto:D,zasada z moje punktu widzenia bardzo mylna ponieważ najwięcej sandaczy na trupka złowiłem kilkadziesiąt metrów od brzegu.Zbiornik znam bardzo dobrze,zorałem go sondą kilkaset razy:D tak że na pewno coś Wam doradzę,poza tym będą pontony i echa tak że z wytypowaniem miejscówki nie powinno być kłopotu.Głębokość na którą się wywozi albo rzuca zestawy oscyluje miedzy 1,5 - 2,5 m ,głębiej ale to bliżej zapory.

Piszę bo powoli trzeba będzie myśleć o przygotowaniach

Jakiś destylat czy nasza "krajowa"?:D

Daj namiary (PW) na te miejsca to bliżej coś o nich powiem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.