Skocz do zawartości

Najlepszy sklep wędkarski w Dębicy?


rybok

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie w Delfinie przy rynku są dosyć wygórowane ceny. Jeżeli chodzi o zaopatrzenie to chyba wszystkie sklepy są powierzchniowo małe więc mają mało rzeczy , przede wszystkim brakuje wędek :) Ja najczęściej robię zakupy na ul. Cmentarnej albo na Piaskach , choć czasem zaglądam na Rzeszowską. To według mnie najlepsze sklepy w Dębicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc ja uważam że pod względem zaopatrzenia trochę się wyróżnia delfin ale gość jest "żyd"(bez obrazy dla sprzedawcy :D) i wszystko poleca bo wszystko jest dobre. Z kolei na piaskach jest tanio ale sprzęt nie najlepszej jakości, na rzeszowskiej gość jest wujek dobra rada ale wszystko co poleca jest sprawdzone przez niego więc najbardziej lubię ten sklep bo nie robi cię gość w hu*a na cmentarnej ma strasznie drogo, a w championie jest dziwna obsługa która za bardzo się nie zna na rzeczy a udaje co innego no i też mają bardzo drogo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dawniej jak wędkowałem za białą rybą pamiętam, że na błoniach była hurtownia z paszami. Popytaj, jeśli nie w Dębicy to może Żyraków.

Co do sklepów (niektórzy piszą, że drogo) trzeba się targować. Ja lubię robić zakupy u Jacka (Cmentarna). Zamawiam to co potrzebuję i mam. Jest w stanie sprowadzić praktycznie wszystko i to w szybkim czasie. :)

Marek sklep (Rzeszowska) jest dobrym wędkarzem znającym się na przynętach, a przy okazji potrafi naprawiać i regenerować sprzet wędkarski. Dobrze zapamiętać w razie jakiejś awarii wędki lub młynka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Tak więc ja uważam że pod względem zaopatrzenia trochę się wyróżnia delfin ale gość jest "żyd"(bez obrazy dla sprzedawcy :D) i wszystko poleca bo wszystko jest dobre. Z kolei na piaskach jest tanio ale sprzęt nie najlepszej jakości, na rzeszowskiej gość jest wujek dobra rada ale wszystko co poleca jest sprawdzone przez niego więc najbardziej lubię ten sklep bo nie robi cię gość w hu*a na cmentarnej ma strasznie drogo, a w championie jest dziwna obsługa która za bardzo się nie zna na rzeczy a udaje co innego no i też mają bardzo drogo :)

Chyba kolega dawno tam nie był :)

Będę się kłocił.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sklepem wędkarskim w Dębicy jest sklep na ul.cmentarnej !!! Pełen profesjonalizm w obsłudze klienta , duży wybór asortymentu , bardzo korzystne ceny na każda kieszeń :) Jest to najlepszy sklep wędkarski w Dębicy. Kupuje tam od kilku dobrych lat i nigdy nie narzekałem. Polecam każdemu wędkarzowi który wybiera się pomoczyć kija :D Połamania wędek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)Najlepszy według mnie sklep wędkarski jest na ul. Cmentarnej u Jacka:)Zawsze mi w czymś doradzi podpowie tak jak dziś i ceny ma bardzo przystępne:)Nie sprzedaje byle czego i ceny ma takie jak na internetowych zakupach także POLECAM TEN SKLEP:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w sklepie na rzeszowskiej u Marka, w porządku do pogadania gościu ale po pewnym czasie zorientowałem sie ze wciska Ci wszystko co ma w sklepie ( i to nie koniecznie po najniższych cenach - widziałem w innych wędkarskich sklepach duzo tańsze- i to nie jest tylko moje zdanie) obecnie kupuje na cmentarnej ceny takie same jak na allegro (sporadycznie tańsze) lub porównywalne w internetowych sklepach przy większych zakupach zawsze rabat

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mogę polecić sklep u Jacka, przy ul. Cmentarnej.

Dziwią mnie tylko te posty powyżej.. Założone zostało kilka kont, żeby tylko napisać jaki sklep.. Czyżby biznes upadał i właściciel sklepu dodaje takie posty aby zwiększyć sobię ilość klientów? Nie wydaje mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.