Skocz do zawartości

Najlepszy sklep wędkarski w Dębicy?


rybok

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

To zależy co chcesz kupić kije kołowrotki to cmentarna ewentualnie delfin co do wędek chociaż u Marka źle nie jest , tylko co do doradzania to każdy sprzedawca mówi że to jest dobre co ma w sklepie :) a Marek to prezerwatywę by mnichowi sprzedał a apstylentowi ze dwa :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię zakupy u Jacka na Cmentarnej. Jakoś mi po drodze (mieszkam niedaleko), zżyci jesteśmy (znamy się lata). Nawet jeśli czegoś nie ma na stanie z interesującego mnie sprzętu to ściąga maksymalnie do tygodnia. Jeśli chodzi o ceny to zawsze konurencyjne do innych sklepów i nieraz tańsze niż na Allegro. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś niezłe siedzonko ( np. z Elektrostatyka ) , tripodzik , pokrowiec , kulek różnych i różnych drobiazgów.

Jeśli można jakieś sugestie z góry dzięki.

A co do P. Marka też mnie doszły słuchy że zaczął przeginać.

Tak czy inaczej dzięki za podpowiedzi. Samych rekordów życzę wszystkim.

Moczykij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z moimi przedmówcami,gdyż ostatnio robiłem zakupy u Marka i sprzedałmi to co miał(bo najlepsze)

a nie to potrzebowałem.I co ciekawe, dostałem rabacik 30%tylko że....129zł po uwzględnieniu rabatu

daje 115,ale po krótkim zastanowieniu powiedzial niech stracę 110 do zapłaty.

Więc pokrowiec i podbierak kupilem u Jacka.

Pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z moimi przedmówcami,gdyż ostatnio robiłem zakupy u Marka i sprzedałmi to co miał(bo najlepsze)

a nie to potrzebowałem...

Grzesiu jak nie to potrzebowałeś to po co kupowałeś. Ja u Marka robię zakupy ale zawsze to ja mówię co chce, co mi potrzeba i nigdy nie sprzedawał mi czegoś czego nie potrzebowałem... rabaty też dostaję i nie narzekam. U p. Jacka byłem kilka razy i za każdym razem miałem wrażenie, że jestem obsługiwany z łaski, a ja nie lubię być traktowany jako intruz dlatego - NIE POLECAM sklepu na cmentarnej.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Koledzy spinningiści wkrótce sezon ruszy pełną parą. W sklepie wędkarskim u P.Jacka przy ulicy Cmentarnej są świetne woblerki. Rękodzieła z balsy i lipy. Warto uzupełnić zapasy. Można je oglądnąć pobieżnie na stronce internetowej (fhjb.pl) Byłem kupiłem, zamówiłem, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Moim zdaniem to u Marka na Rzeszowskiej.

Popieram. Pan Marek jest bardzo dobrym wędkarzem, a przy tym serdecznym człowiekiem. Zna się na rzeczy, zawsze doradzi i podpowie co, jak i gdzie. Osobiście najchętniej zaglądam właśnie do jego sklepu.

W niektórych dębickich sklepach mam nieodparte wrażenie, że sprzedawca chce mnie naciągnąć jak tylko najbardziej się da. Pan Marek ma według mnie dobre ceny i nie stara się nikogo zrobić w konia, nie wciska bubli.

Żeby oddać sprawiedliwość, to cenię sobie również sklep na cmentarnej gdzie jeśli czegoś nawet nie ma, to sprzedawca jest skłonny w błyskawicznym często czasie sprowadzić to w przyzwoitej cenie. To się chwali!

Co do woblerków o których piszecie Panowie wyżej, to nabyłem kilka lat temu imitacje kiełbia i ciernika. Wykonanie bardzo mi się podoba. Kiełbik nawet coś tam złowił. Ciernik jest tak pięknie wykonany, że trzymam go jako element kolekcji i wody raczej nie zobaczy :D

Edytowane przez Piotr Madura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Polecam sklep na ul. Cmentarnej duży wybur a jeśli czegoś nie ma Jacek chętnie sprowadzi jak dla mnie ceny takie jak na allegro a czesto i niższe bo warto być stałem klientem link do fb https://m.facebook.com/Firma-Handlowa-JB-Sklep-Zoologiczno-Wędkarski-756489024444822/?ref=content_filter polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.