Skocz do zawartości

Opłaty 2012


redfer

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam to, co roku to samo:mad: Ci, którzy chcą sobie połowić na różnych wodach znów muszą kalkulować.

Podam to na.12.2011Swoim przykładzie. Łowie na Sanie i Solinie (krośnieńska nizinna i górska), rzeszowskie nizinne, oraz Wilcza Wola (tarnobrzeskie) lubię też wyskoczyć na Słonne (przemyskie górskie ).

Chcąc dokonać opłaty we wszystkich okręgach poszedłbym z torbami :confused:

Wariant I - Przenoszę się do koła do Krosna, opłacam nizinne i górskie (mam San i Solinę, dzięki porozumieniu pomiędzy Krosnem a Przemyślem mam też Słonne ) :)

ale co dalej Wilcza Wola i Rzeszów dopłata nizinne?

Wariant II - Przenoszę się do koła do Tarnobrzega, opłacam nizinne mam Wilczą Wolę. Nie wiem czy jest porozumienie z Krosnem i Przemyślem, z Rzeszowem pewnie nie ?

Wariant III - opłacam Rzeszów i lecę na dniówkach (i biegam po ukochanych urzędach pocztowych:eek: Bo przelewem internetowym nie można???

Już mnie boli głowa:eek:

A ktoś mi kiedyś powiedział,że kasa powinna iść za wędkarzem - to idzie, ale w piz.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180,00 zł opłata podstawowa (górskie i nizinne razem) do tego 64,00 zł składka członkowska płacona raz w dowolnym okręgu plus jakiś fundusz koła. To są wszystkie opłaty aby łowić w okręgu Krosno nie ma żadnych innych chyba, że za łowiska specjalne.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, rozmawiałem ze skarbnikiem i od nowego sezonu, będzie jedna opłata na okręg rzeszowski. Wszystkie wody, wraz ze zbiornikami 146 zł + członkowska 64 zł razem 210 zł (pełna składka.) Nie będzie już podziału na wody górskie, czy wody nizinne.:mad: I jeszcze jedno, zwiększono wymiar ochronny świnki do 30cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....A narzekacie na PZW Rzeszów, opłata podobna do poprzedniego roku a ile wody do łowienia przybyło za tą samą kasę :)..moze dzięki temu wreszcie spróbuję sił na naszych zasobnych wodach górskich :). Za ta decyzję chwalę okręg rzeszowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....A narzekacie na PZW Rzeszów, opłata podobna do poprzedniego roku a ile wody do łowienia przybyło za tą samą kasę :)..moze dzięki temu wreszcie spróbuję sił na naszych zasobnych wodach górskich :). Za ta decyzję chwalę okręg rzeszowski

Ta decyzja to dobicie "wód górskich".Ciekawe ile pstrągów przeżyje tą wiosne:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Nie będzie już podziału na wody górskie, czy wody nizinne.:mad: I jeszcze jedno, zwiększono wymiar ochronny świnki do 30cm....

Szczęście wielkie.

Przykład:

Osobiście widziałem sytuację jak gość - dziadziu w Domaradzu, łowił na grunt na robaka a obok stał spining z potężną blacha wahadłową... zapytałem na co te pstrągi złowił co w siatce dogorywały, on na to że na spining - myślę sobie OK. Ja mu na to że łososiowatych w siatce nie wolno przetrzymywać, a on mi na to, że się gó.....o znam. powyzywał mnie od gówniarzy i że nie znam regulaminu...

Piszę u akurat o Stobnicy bo nie łowie na innych rzekach górskich Okręgu Rzeszów, ale myślę że na innych ciurkach może być podobnie. Brak kontroli i jeszcze raz brak kontroli.

Mam nadzieję, że wody górskie zostaną górskimi tylko opłata będzie jedna?

Edytowane przez lisses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to wody górskie pozostaną "wodami górskimi" z regulaminem połowu jaki dotyczył tych wód w tym roku.Może będą nawet dodatkowe obostrzenia;).Niestety musimy się uzbroić w cierpliwość ,pewnie na dniach wszystko się wyjaśni i opublikują wykaz wód o.Rzeszowskiego wraz z obowiązującym regulaminem na 2012r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.