Skocz do zawartości

Trzebośnica


genek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma likwidacji podziału, jest ujednolicona składka a zasady zostały takie same. W mojej okolicy rzeczka nie dłużej jak 2 tyg po ostro podniesionym stanie wody i już na odcinku 100m dwa oskrobane ptrągi były :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypisujcie dalej, co kto gdzie i na której rzece to niedługo pstrąg 30cm będzie wydarzeniem sezonu.

Oprócz normalnych wędkarzy na fora internetowe zaglądają tez wielbiciele mięsa. Internet wykończył już nie jedną rzekę, a napisanie, że gdzieś w małej rzece są pstrągi, równa się z jej śmiercią.

Może lepiej założyć osobny temat pt. Pstrągi 2012 Lipień 2012 itd? Tam będzie można wstawić fotkę ryby, ale nie piszcie gdzie, szczególnie o małych strumykach.

Jeżeli chcecie mieć co jeszcze łowić przemyślcie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo się zgadzam, dobra miejscówka to tajemnica każdego z nas... gdy odwiedzam temat " wieści znad wody" czytam 50 nie wnoszących nic do tematu postów a 51 to dopiero zdjęcie ryby, wymiar, na co itd... merytoryka tematu jest jasna i tego lepiej się trzymać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma likwidacji podziału, jest ujednolicona składka a zasady zostały takie same. W mojej okolicy rzeczka nie dłużej jak 2 tyg po ostro podniesionym stanie wody i już na odcinku 100m dwa oskrobane ptrągi były :/

Piszesz pewnie o Bystrzycy. Też widziałem oskrobane łuski nad tym potokiem:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze gorzej, bo ty łowiłeś w innym miejscu niż ja, więc jest ich więcej :( a najgorsze to to że są one w takim miejscu że ostatnio podniesiona woda by je zmyła, więc są świeże.

Co do pisania i wstawiania fot. Z okazji rozpoczęcia sezonu wrzuciłem 1 pstrąga i to na tyle nie ma co za bardzo informować mięsiarzy o stanie ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypisujcie dalej, co kto gdzie i na której rzece to niedługo pstrąg 30cm będzie wydarzeniem sezonu.

Nie od dziś wiadomo że w Trzebośnicy parę pstrągów pływa, wątpię aby opublikowanie kilku zdjęć rybek na na tle trawy wpłynęło negatywnie na rybostan rzeczki. Panowie trzymajmy się tematu wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

@klonek soorki że tak późno odpisuję ale nie zaglądałem tutaj. Powiedz na co chcesz łowić o tej porze? Biały czy może czerwony?

Ps.

Narzekaliśmy na wiosnę że na Trzebośce porażka - to jutro jak mi się uda to wstawię zdjęcia (regulacja części "tej najbardziej pstrągowej").

Edytowane przez bohenek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecane fotki

Rzeczka poniżej mostu w Woli Zarczyckiej

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

a powyżej niespodzianka

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Pytam Pana co tam z grabkami coś machał - Panie teraz będzie lepiej? Czy gorzej?

A on, że lepiej więc poszedłem żeby się nie denerwować bardziej.

Nic tylko płacić "górskie" :(

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohenek, napisz do PZW zapytanie czy jakoś próbowało interweniować przeciwko tej regulacji......

- - - Updated - - -

Myślę, że mają to głęboko w dupie, na maile w sprawie regulacji Strugu nawet nie odpowiedzieli...w ramach nazwijmy to protestu zmieniłem okręg :P Niestety wędkuje też na wodach Rzeszowa więc jestem zmuszony zapłacić za to, ale przynajmniej mojej składki członkowskiej nie dostali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.