Skocz do zawartości

Moje "tajne" łowisko


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

A bliżej to Wólka Niedźwiedzka :)

Na Niedźwiadku wcale tak dużo suma nie ma. Tzn. są - na brzegu. I to są jedyne duże ilości suma jakie na tym zbiorniku się znajdują. Te ilości sumów to propaganda tamtejszych wędkarzy, tamtejszego koła. Sumy widmo - nikt nie widział, każdy słyszał;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dni temu bawiłem się na bugu, szczęście mi dopisało , z 5 osób , przez 3 dni jedyne branie nie licząc okoni i płoci "jak palec"

Edit: Usunięto załączniki.

Dobrze, że wcześniej przeczytałem posta i załączniki oglądnąłem. Ciekawe, co było tak niemoralnego na nich, że zostały usunięte? Przestańcie być bardziej papiescy niż sam Francesco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem trochę czasu, żeby pobiegać za kleniami. Woda tragicznie niska i ciepła jak zupa, ale łowiłem za to w miejscach rzadko odwiedzanych, spotkałem nawet kilka czarnych bocianów. Kleni złowiłem sporo, jednak w większości był to drobiazg pod 30 cm, kilka nieco ponad i jednego grubszego. Prawie wszystkie ryby biły w białe gąsieniczki, nawet te pięciocentymetrowe ( dla mnie chyba najlepsza przynęta na sierpniowe, wrześniowe popołudnia i wieczory na bieszczadzkich rzekach).

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez marekn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego damien ważniejsze jest dla mnie od estetyki aby ryba jak najszybciej wróciła do wody, dlatego też zamiast ocierać ją i robić na brzegu 10 zdjęć wolę fotkę na szybko aby jej nie męczyć kosztem fajnych fotek i tobie również życzę takiego podejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w ciągu dwóch godzin istny szał, wyjętych kleni kilkadziesiąt, ogółem brań chyba ponad setka :eek: (nie przesadzam), szkoda tylko, że rozmiar większości ryb pozostawiał sporo do życzenia, takie "zawodnicze". Łowiłem praktycznie tylko na jedną przynętę. Gdyby nie to, że szedłem na noc do pracy, wynik byłby pewnie jeszcze lepszy.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez marekn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, akcja była niesamowita, zapięte klenie (jak na złość te mniejsze) odprowadzały pięćdziesiątki, momentami wyglądało to jakby chciały wydrzeć im gąsienicę z pyska :eek:, jak z okoniami. Jednak chwilę później, w kolejnych rzutach, jedynie skubały, czasem pod samymi nogami, co w krystalicznie czystej i bardzo niskiej wodzie, samo w sobie było niesamowite!!! Dwie przyciąłem, ale za sam czubek "warguleńkusi", więc niestety spadły. Mimo wszystko doznania BEZCENNE :D.

Łukasz z przyjemnością, ale musisz chwilę poczekać, nie mam nic wolnego i co najgorsze, nie mam czasu, żeby coś stworzyć.

Edytowane przez marekn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich a w szczególności KROKU.To ten gościu uczył mnie pierwszych podstaw w FLY:D.Napisze krótko,po zakupach w sobotę szybki wyjazd na OS FR:).Niedziela rano jesteśmy nad. I zaczęło się szybko .Choć dopiero raczkuję w FLY.Ta niedziela przyniosła mi w sumie 13 ryb i wszystke ZYJĄ :),2 BLACK BASS ,2 KROPKI w tym 48cm i 9 TENCZKÓW i nowy ''MÓJ REKORD 59CM''

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.