Skocz do zawartości

Moje "tajne" łowisko


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

Salmo Tiny widzę, mam obydwie wersje co i ty wkrótce test nad sanem.

Widzę, że większość dodaje zdjęcia kleni/jazi czy nikt tutaj nie łowi ryb spokojnego żeru? ?

Ja dziś i wczoraj rano miałem zasiadkę na lina, wczoraj 2 sztuki około 30cm dziś 3 sztuki największy około 1,5kg.

Zdjęć niestety nie mam, jutro rano kolejna zasiadka więc zrobię zdjęcie :D

A jak tam dzisiejsze zawody na florydzie, połowili coś ludzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ŁukaszZ masz racje to te same, ciężko je dostać. Miałem trzy uklejki zostały dwie, trzecia została w wodzie ale czekam na cieplejszą wodę i musi wrócić do swoich "sióstr". Bardzo dobre wobki, na zawodach WKS Okręg Przemyśl zapewniły zwycięstwo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wczoraj zagwarantowałem, że dziś połowie linów.

Tradycyjnie rosóweczka, większy złowiony przez mojego tate, mniejszy przezemnie.

Pobudka o 4 i na rybki. ;)

Większy 50cm

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Gdzie? "Podkarpackie tajne łowisko" :D Nie napiszę, ponieważ dawniej gdy napisałem na pewnym forum to później się to na mnie źle odgrywało.

Nie jest to fajne gdy się podnęci w nocy na rano a już o 4 moje miejscówki są zajęte...

Edytowane przez popek_1990r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje rację. Jest to moje ulubione łowisko na którym łowię regularnie liny drugi rok, co wyjazd 2-3 sztuki od 3 dni przykładowo ;)

Nie znam zbiorniku gdzie jest więcej lina, myślałem nawet o zarybianiu innych łowisk tym złowionym linem, ale zrezygnowałem, ktoś go później złowi i co ? Zapewne zabierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zdjęcia robione telefonem, a że linów nie chciałem męczyć, myć, polerować, pozować, fotografować przez kilka minut by było idealne? Jest jakie jest. Pstrykłem wstawiłem na forum, lepiej by było gdybym nie dodał? Nie podoba się, trudno, zostawcie to dla siebie, co wnosicie do tematu narzekaniem na jakość zdjęć?

Rano liny a wieczór z 6 kleni, największy "życiowy" na zdjęciu, pewnie też kiepskie foto bo zrobione telefonem bez profesjonalizmu.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

A zresztą co ja się będę tłumaczył... Moja spostrzegawczość zauważyła, że czym mniej postów u usera tym gorzej traktowany, niczym wojsko :D Taka postawa userów zniechęca mnie do dzielenia się moimi doświadczeniami, które zdobyłem przez 15 lat wędkowania.

Nie jestem na forum dla siebie, nie jest to mój pamiętnik, robię to dla userów tego forum..

Kończę, idę na rosówki.

P.S Nie ukrywam, że lubię i szanuję te forum, ale niektórzy userzy mnie denerwują :mad:

Dobranoc.

Edytowane przez popek_1990r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zdjęcia robione telefonem, a że linów nie chciałem męczyć, myć, polerować, pozować, fotografować przez kilka minut by było idealne?

Wystarczyło położyć je (go) na trawie albo po prostu otworzyć siatkę w której je trzymałeś.

...Moja spostrzegawczość zauważyła...

Szkoda że Twoja spostrzegawczość nie pozwoliła Ci zauważyć, że na tym forum obowiązują pewne zasady .Jakie? Wszystkie masz tutaj Podkarpacki Serwis Wędkarski - REGULAMIN

Co do Twojego 15 -sto letniego ,wędkarskiego doświadczenia , to nie obraź się kolego, ale w tej kwestii to mam duuuże wątpliwości.Koledzy w postach powyżej ,chyba również to zauważyli...

Nie ukrywam, że lubię i szanuję te forum, ale niektórzy userzy mnie denerwują

Po pewnym czasie, przyzwyczaisz się i do nich (może nawet polubisz).Idzie z tym żyć.:):beer:

Aby nie rozpisywać się dłużej ,bo czas goni ,biorę spining ,parę pudełek przynęt na " zębatego" i spadam na moje "tajne łowisko":D.Wszak to dzisiaj 1-wszy Maj!:beer:

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypad uważam za udany chodź nie do końca bo niestety jedna rybka spadła zaraz przy brzegu i kilka nie zaciętych brań ale jednego klenika udało się wyciągnąć wiec nie jest źle.

Oprócz tego widziałem kilka ładnych brzanek jak sobie zajadały.

To fotka klenia którego udało się dziś wyciągnąć

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez misiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropek marzenie:) a ten garbus:) Gratuluję Panowie:beer:

Mój wypad na testy nowej wędki zaowocował trzema boleniami:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez ryba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.