Skocz do zawartości

Linka muchowa


luk_hna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :beer:

Jeśli szukasz linki do suchej muchy to dobrze gdyby była w stonowany odcieniu np zgniła zieleń czy kość słoniowa dużo zależy od tego na jakiej rzecze będziesz łowił i jak dalekie rzuty wykonywał, opisz coś dokładniej to coś wybierzemy no i koniecznie określ przedział cenowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To jest Grxi czy Grxi+? Mam inne Greys'y - tego nie, ale jak ją kiedyś będziesz sprzedawał to daj znać :)

Bardzo dobra wędka za nieduże pieniądze, te lżejsze wersje, do suchej muchy, dobrze wychodziły w testach nawet w porównaniu z topowymi modelami najlepszych producentów. W tej klasie wędka będzie dobra do mokrej muchy i streamera na pstrąga. Ja bym do niej wziął jakąś WF7, żeby można było daleko machnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędka to GRXi (bez +) przynajmniej tak podaje sprzedający, co do linki wcześniejszy właściciel używał Cortlanda 333 WF6 w 3 klasie tonięcia i stosował go do połowu trotek. Na innym forum potwierdzają twoją opinie co do sznura, będę musiał poprosić pewnego kolegę z forum i przetestujemy go kilkoma linkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bez +" to model wcześniejszy, lepiej oceniany i szybszy. Jedynym mankamentem był, zdarzający się w niektórych egzemplarzach, luźny korek - warto wcześniej zwrócić uwagę i podkleić.

Do streamera i mokrej na początek tonąca. Ja używam WFki Airflo chyba w 3 klasie i wystarcza. Jako druga w naszych warunkach chyba najlepsza będzie intermedium - jeżeli ryba będzie pod powierzchnią. Tylko nie kupuj intermedium 333, bo to sztywny kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 6 klasie mam WF SA GPX, DT Visiona i WF Greysa w 3 klasie tonięcia. Gdybyś chciał to możemy się gdzieś spotkać nad wodą to sobie porzucasz. Jeżeli szukasz pływającej linki WF to celowałbym w #7. Ewentualnie może ten SA GPX być dobry, ponieważ jest przeciążony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, poszukuję sznura w 3 klasie.. Małe sucharki,  malutkie nimfki. Kij to dość szybka ośmio stopowa trójka. Miałem sznur o profilu głowicy TT, prezentacja suchara super aleee.. lekki wiatr - pozamiatane, podanie innych przynęt niż sucha mucha - pozamiatane.. Nie potrzebuję miotać tym kijem daleko, maksymalnie w granicach 10-12m. Pomyślałem o sznurze DT. Sprawa była by bardzo prosta gdyby nie klasa sznura jaką szukam.. Na rynku sznurów DT 3 jak na lekarstwo. Znalazłem dwa Scientific Angelers w tej klasie - Air Cel i GPXa. Jest też Snowbee XS. Miał ktoś styczność z którymś z tych sznurów lub ma jakiś inny godny polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.