Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem przesyłkę z wygranym kołowrotkiem w WW. Troszkę szkoda że model nie jest większy (30) ale darowanemu...

Wacham się czy go nie sprzedać i zamienić na coś większego ale myślę że na spina będzie o.k.

Podam link do strony http://www.firmadragon.pl/strony/oferta/kolowrotkiOkuma/kolowrotki-trio.html

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaglądnął do mnie @Dziencioł alby odebrać wcześniej zamówione główki do kogutów;).Cała transakcja odbyła się na zasadzie wymiany;).Za 60 główek odpalił mi 15 "smużaków".Jestem pod wrażeniem jakiej trzeba precyzji aby tak małe woblerki wystrugać.Przy okazji zaklepany wspólny wypad na naukę "kleniowania" :D.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziś delikatnie poszalałem z zakupami. Drogą wymiany nabyłem wspomniane 60 główek, w Karinie zakupiłem kilkanaście gum Dragona (lunatic, mamba, phantom i jakieś inne) i znajomy za 2 piwka dał mi ok 3 kg ołowiu. Co do gum to niby fajne, ale te phantomy strasznie śmierdzą butaprenem. Praca ok, ale ten zapach troche mnie wnerwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem przesyłkę z wygranym kołowrotkiem w WW. Troszkę szkoda że model nie jest większy (30) ale darowanemu...

Wacham się czy go nie sprzedać i zamienić na coś większego ale myślę że na spina będzie o.k.

Podam link do strony http://www.firmadragon.pl/strony/oferta/kolowrotkiOkuma/kolowrotki-trio.html

Gratuluje wygranej. Ja wygralem w WŚ taka sobie splawikoweczke z kolowrotem.:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jon987 napisał:
Andre a gdzie dostałeś brobbe bo ja zamawiałem na stronce Lipińskiego i czekam już chyba z rok i żadnej odp

Na Allegro się pojawiają. Z racji tego że obecnie są to "odlewy" a nie wobki strugane ręcznie ceny poszły mocno w dół.

Dla porównania na fotce pierwszej po prawej stronie wobek wystrugany ręcznie.

rapala napisał:
Dzisiaj zaglądnął do mnie @Dziencioł alby odebrać wcześniej zamówione główki do kogutów;).Cała transakcja odbyła się na zasadzie wymiany;).Za 60 główek odpalił mi 15 "smużaków".Jestem pod wrażeniem jakiej trzeba precyzji aby tak małe woblerki wystrugać.Przy okazji zaklepany wspólny wypad na naukę "kleniowania" :D.

Rapala jak zaliczysz wyjścia ładnych kleni do spływających wobków, to na pewno często będzie można spotkać Cię skradającego się brzegiem Wisłoka, a wtedy...( fot2):rolleyes::rolleyes:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gum to niby fajne, ale te phantomy strasznie śmierdzą butaprenem. Praca ok, ale ten zapach troche mnie wnerwia.

Fakt gumy dragona śmierdzą makabrycznie, zapach to połączenie butaprenu, gumy i czegoś tam jeszcze. W porównaniu do zapachu amerykańskich gumek np. Yum, cuchną niemiłosiernie. Może to jakiś specjalistyczny atraktor zapachowy działający na nasze rodzime drapieżniki ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro się pojawiają. Z racji tego że obecnie są to "odlewy" a nie wobki strugane ręcznie ceny poszły mocno w dół

Witam jak byś mógł podać namiary na kolesia u którego kupiłeś

te wobki będę wdzięczny.Ps ja się wybieram do kol Dzięcioła po robactwo to zobaczę może coś jeszcze wybiore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj
Rapala jak zaliczysz wyjścia ładnych kleni do spływających wobków, to na pewno często będzie można spotkać Cię skradającego się brzegiem Wisłoka, a wtedy...

Na pewno część sezonu (od stycznia do maja:D) troszkę poświęcę łowieniu klonków i jazików tak dla zabicia czasu ;)ponieważ z lodem w zimie to ostatni czasy jest różnie.Ale cały sezon to na pewno nie, ponieważ na wzkoroś "przesiąknąłem" już sandaczami i karpiami a planuję jeszcze dobrać się do sumów;).Teraz tylko zakup jakiegoś kija i czas na naukę,praktycznie od podstaw i to w moim wieku.Będę miał jeszcze pytanie na temat kijaszka,myślę że coś poradzicie ale to już w innym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwa mikro żuki u mnie to totalna porażka ( zero efektów) może u ciebie będzie inaczej.

Te żuki kojarze chyba z aukcji. Ten młody człowiek który je sprzedaje ma bardzo ciekawy i ciut długi opis aukcji. Na każdym forum na którym się pojawi od razu dostaje bana za całokształt, ale wobki ponoć łowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak nabyłem je na allegro jak dla mnie totalny niewypał ,,wypełniacz pudełka" próbowałem je podrasować nic to nie dało.Testowałem je w różnych miejscach i na wszelakie sposoby. Powiem tak szkoda kasy. Nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA również mam te dwa mikro żuki od maja i stwierdzam że to jest totalny niewypał.

Ich producent twierdzi że to że nie chodzą w niczym nie przeszkadza, ale jeśli nawet to jak podejść do jazia z przynęta która jest tonąca i leci maksymalnie 10 m. Jeśli z portalu aukcyjnego wo kupuje wobki u pana z Rzeszowa mniejsze mają 3,5 cm większe 4,5 takie pobobne do invadera firmy dorado. Od tych mikrusów są tańsze i skudeczniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również rozpocząłem powiększanie zasobów swoich przynęt w mikro wobki i robale. Dzisiaj przyszła pierwsza przesyłka. Wobki Hand Made, które wyglądają bardzo dobrze i są nawet solidnie wykonane. Co do skuteczności-przekonam się w odpowiednim czasie.

W planie również zakupy u kolegi Dziencioła!!! .

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J ...ale jeśli nawet to jak podejść do jazia z przynęta która jest tonąca i leci maksymalnie 10 m...

A ja tam twierdzę, że się da. Dziesięć metrów przy takich wobkach to nie jest wcale mało. Pewnie z połowę moich jazi zaciąłem na niewielkim dystansie, a naprawdę niemało ryb wzięło na wobka "wstawionego" do wody spomiędzy krzaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.