Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Koledzy mam zamiar wybrać się na zakupy ale nie bardzo wiem gdzie są dobre ceny i szeroki wybór. Mam zamiar kupić rękawiczki jakieś no i woblerki na klenia, okonka oraz jakieś gumy i wobki na szczupaka i sandacza. Może jakieś podpowiedzi co kupić i gdzie. Temat może nie do tego wątku ale mam nadzieje że admin mi odpuści.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam sklep "Karina". Do końca roku a może i dłużej jest przecena na sprzęt. Można coś taniej kupić a i wybór jeszcze duży. Looknij na rękawiczki Cormorana(takie z "klapkami" na paluchy) a co do gumek to może będzie jeszcze wybór w mikadowskich fishunterach. Tanie i dobre jak borszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam byłem dziś w "KARINIE" i zakupiłem następujące rzeczy:

Kołowrotek Daiwa RSi 2000 z trzema łożyskami

Żyłka Trabucco do spiningu średnica 0,18 mm wytrzymałość 4,65 kg

przed obniżką zestaw kosztował 214 zł a po 171,20 zł

wszystkim polecam ten sklep bo tam można liczyć na fachową obsługę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dziś ale wczoraj zakupiłem kilka drobiazgów takich jak:

-20 szt blaszek wahadłowych produkcji Zbyszka Dudy z Zamościa (dla wtajemniczonych osoby nie trzeba przedstawiać ;))-kute na zamówienie typowo pod klenia,okonia i pstrąga rozmiary od ok.1,5cm do 3cm.Posiadam również od niego 2 szt oklejane skórą :).

-26 szt woblerów z przeznaczeniem:kleń,jaź,okoń,pstrąg.Kilka najmniejszych bonito,trochę ciężko osiągalnych w tej chwili Pietrusów,jeden stary model alaski w kolorze z jakim się nie spotkałem,kilka samoróbek,których producentów nie znam ale spodobały mi się.

-kij spinningowy Falcon Claw III link do wędziska: http://www.perfekt-sulechow.pl/product_info.php?cPath=21_38&products_id=92 .

Oprócz blaszek które kupowałem bezpośrednio od Dudiego resztę rzeczy łyknąłem od znajomego po bardzo atrakcyjnej cenie (przynajmniej moim zdaniem ;)) ale przecież facetom nie wypada pisać o pieniądzach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej dokupuje partiami przynęty tym razem pod pstrągi.Wachadełka od lewej;Jaxon,dwa obok robione przez pstągarzy,obrotówka Robinsona dobra kopia klasycznego Meppsa aglie w czerwone kropy wszystkołownego:)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że byłem w Karinie i zakupy nie mogły się ograniczyć tylko do woderów. Kupiłem dodatkowo:

- trzy tonące Invadery 4cm specjalnie na brzany,

- dwa tonące Hornety 3,5cm z myślą kleniach z głębokich miejscówek,

- pływającego Dorado Alaskę 3,5cm, Salmo Tiny i 2,5cm Dorado Alaskę w kolorze tęczaka.

Dodatkowo zostawiłem zaliczkę na zakup Kongera World Champion Impulse 2,7m 5-18. Na przynęty i wodery dostałem 10% rabatu a na wędkę 20%.

A przed chwilą na allegro kupiłem 6 cykad Pokutyckiego. 2 boleniowe i 4 na trudne zawodnicze okonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo zostawiłem zaliczkę na zakup Kongera World Champion Impulse 2,7m 5-18.

Mam tego kija tylko ze starej serii Champion na zielonym blanku,może kiedyś uda się spotkać nad wodą i porównam sobie z Twoim,bo nie spotkałem jeszcze nikogo z tym patykiem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beret trzeba na zloty przyjeżdżać ;D

No widzisz zawsze jakoś tak wyjdzie,że pracuje lub mam w tym czasie inne ważne spotkanie wędkarskie-przynajmniej tak było z tego co pamiętam gdy odbywało się ostanie spotkanie PSW.Może następnym razem się uda :) .

J posiadam ten kijaszek od paru ładnych lat i spisuje sie całkiem nieźle :-)

No i fajnie mi też spisuje się znakomicie ale chciał bym zobaczyć czy jest jakaś zmiana lub różnica w nowych seriach ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moje ostatnie nabytki: kijek Kongera do 10 gram z przeznaczeniem pod małe wobki, kilka blaszek i wobków głównie z myślą o pstrągu, chociaż Invaderami brzany jeszcze obskoczę. Planowałem kupić "nieco" droższy kij, więc i na bieliznę dla żony zostało :P

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobki i kija znam ale napisz coś więcej o tych blaszkach jak możesz-jest to seryjna produkcja czy samoróbki,jaka cena(może być na PW),gdzie je kupiłeś,waga (orientacyjnie) i czy łowiłeś już na nie.Wyglądają fajnie ale jak wiemy nie nam mają się podobać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.