Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś doszła do mnie przesyłka z Fishing-Mart ; 7 obrotówek Jaxon nr 3 moja ulubiona przynęta na większe pstrągi ,1 wahadłówka boleniowa Dragon ,3 woblery; Kenert , Spro i Dorado ,4 przypony Dragon 30 cm wytrzymałość 30 kg , żyłka Jaxon wytrzymałość 20 kg i dwa kopyta Relax 12cm i 15cm.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj doszła do mnie pzresyłka z fishing mart i w niej następujące aksecoria

1błystka wahadłowa gnom1 firmy dragon

2błystka obrotowa n4 firmy expert

3błystka obrotowa nr firmy jaxon

4wobler 2,5cm firmy siekm

5wobler bonito 2,5 cm

6wobler pike 9cm firmy kenart

7spreżyna z rurkąi cieżarkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj zakupiłem wodery firmy Ocean. Z tego co wyczytałem wodery tej firmy to najtrwalszy i najlepszy produkt w tej kategorii. Czy dokonałem dobrego wyboru to czas pokaże. Dokupiłem sobie jeszcze bezprzewodowe echo firmy Jaxon do penetracji wody z brzegu.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to echo jednak chciałbym zwrócic uwagę na pewną rzecz, a mianowicie proponuję zastosowac przypon stalowy jak przy normalnym zestawie na drapieżniki. Zdaża się tak, że szczupaki atakują przynęty pływające nad ich głowami i ostatnią rzeczą jaką chciałbym widziec to esox odpływający z moją echosondą w paszczy;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilka moich dzisiejejszych drobiazgów z przeznaczeniem na okonia i klenio-jazia.

- obrotówki Lukris Reder nr.2 PR - jedne z nielicznych produktów Jaxona , które warto kupić - produkowane przez firmę Lukris

- obrotówka Aglia Furia tzw. "niemiecka" - nowość Meppsa, ciekawy jestem czy będzie podobnie skuteczna jak Fluo Tiger

- obrotówki Mepps Aglia Fluo Tiger - nr 1 i 2 - sprawdzone na okonie i szczupaki

- mepps Black Fury Czarny / Czerwony - kolejny pewniak okoniowy

- obrotówka Penz-Mitchell Rapide PR Or Nr 2 - pierwszy zakup

- agrafki Nr. 18 spinwala

- gumki Wooly Curltail 1,5" - Black/Chartreuse - pierwszy zakup

- moje ulubione - BASS ASSASSIN - Curly Shad 2" - rewelacja na okonie

- przypony wolframowy 20cm 2kg Spinwala

- żyłka Siglon V Line 0,16 150m - dobrej jakości żyłka za niewielkie pieniądze

- kolejny produkt Jaxona godny polecenia- pudełko na drobniejsze przynęty - HB Box RH-123 - co ważne łatwo się zamyka i ma dobrze zamocowane wieczko.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dotarł kurier z zakupami:D

Mainline Cell "Activator"

Mainline The Cell Mix

JRC Brace Poles

Mainline The Pop-Ups Pinaaple

Dynamite Baits Marine Halibut Pellet

Film Kordy Gratis.

Po Świętach biorę się za "kulanie" i gdzieś w połowie kwietnia pierwsza zasiadka.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi podobnie jak Krzychowi sprawdzają się wirówki Jaxona. Stosunek jakości do ceny jest dobry,więc ja je kupuję. A te ze zdjęcia zakupiłem na Allegro z jakiegoś likwidowanego sklepu średnio po 2,20 zł/szt. Gumki sprzedawane zestawami tez były w dobrych cenach.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj spławik Cralusso Bolo chciałbym zapytać czy ma ktoś taki i czy to coś warte:confused:

osobiście się tez zastanawiałem na spławikami firmy cralusso ale po pierwsze cena ... po drugie wydaje mi się ze dużej różnicy nie ma miedzy zwykłymi spławikami i nie ma sensu przepłacać.

ps.

pomyśl jakbyś się czuł gdy wykonasz pechowy rzut i urwiesz zestaw z spławikiem za ok 20 zł.. na pewno nie tak gdyby to był spławik za 2-5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.