Skocz do zawartości

Zalew Rzeszowski


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsze stanowiska wędkarzy. Jak na zawodach :D tam przy pomoście dno musi przypominać pole orne od tych przewleczonych ciężarków :D Podsumowując 26 wędkarzy wędkujących dzisiaj musiało wpłacić mniej więcej 6240 zł mam nadzieje że jesteście zadowoleni.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Sasanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis okonie brały piknie oj piknie.

Na zdjęciu największe.

Największy 35 cm.

Paproszki motor oil .

Był też przyłowik klenia.:)

Prosimy o nie publikowanie bardzo podobnych zdjęć.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fishing.org.pl/f6/zasada-publikowania-zdjec-w-serwisie-362/

Pkt 4 : starajmy się umieszczać jedynie zdjęcia największych ryb złowionych danego dnia.

Proszę mieć na uwadze to że serwer na którym stoi PSW nie jest z gumy, miejsce na nim kosztuje. Prosimy darować sobie publikowanie zdjęć każdej złowionej ryby. Druga uwaga to popraw jakość zdjęć, może zabieraj ze sobą statyw :rolleyes:

PSW nie stawia na ilość tylko jakość, proszę mieć to na uwadze.

Z poważaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis okonie brały piknie oj piknie.

Na zdjęciu największe.

Największy 35 cm.

Paproszki motor oil .

Był też przyłowik klenia.:)

Prosimy o nie publikowanie bardzo podobnych zdjęć.

PO DZISIEJSZEJ nocy jest GAME OVER i w końcu oto chodzi trzeba CZEKAĆ i może być TYLKO LEPIEJ przynajmniej DLA NIEKTÓRYCH :cool::cool::cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jakiekolwiek odmulanie zalewu to jeśli znajdzie się na to chociaż 1 zł z pieniędzy państwowych lub prywatnych to warto to przeprowadzić( zmierzam tu do tego co było na zalewie dawniej "z opowieści rodziców"wiem ,że było tu *****iście . Nie chodzi mi nawet o rybostan bo tego co wtedy tam było podejrzewam , że nigdy się tego nie uda odnowić , ale jeśli chodzi o możliwość spędzenia wolnego czasu jest to możliwe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj od 8:00 byłem nad zalewem. Wieje więc bardziej spacerowaem iż łowiłem. Na "głównym" zbiorniku nie widziałem splawów ryb, natomiast w okolicach starego mostu drobnica się ruszyła, ryby spławiają się i spierniczają przed drapeżnikami. Coraz ładniej nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, dzisiaj , łowiłem od 10:00 do 12:00 mimo, że umówiony byłem mżawek na 6:00 i mięliśmy nie iść ze względu na aurę. Nie wytrzymałem i lowiłem w deszczu :) łowiłem metodą spławikową z obciążniem i przynętą leżącym na dnie i gruntową z koszyczkiem zanętowym. Złowiłem leszczyka pewnie z 20 cm miał i trochę większego jazia, obie yrby na spławik. Miałem kilka brań na grunt, jednak nie udalo mi się zaciąć.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Łowiłem na białe i czerwone robale, branie byłt tylko na białe.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez maniekman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.