Skocz do zawartości

Zalew Rzeszowski


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w wczoraj z kolega z forum pływałem sobie po rzeszowskim zalewie i to co się działo to jakaś masakra.

W miejscu gdzie brały okonie gość urządził sobie rzeźnie. Wszystkie okonie które zostały złowione w ciągu kilku godzin dostały w łeb.

Dawno przekroczył limit 5 kg i nadal biczował wodę i zabierał wszystko co złowił.

To zdjęcie rzeźnika.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Do tego doszła kolejna ekipa której raz już zwracałem uwagę na to że wędkowanie z łodzi nie zarejestrowanej i nie oznaczonej jest zabronione.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Do tego bardzo ciekawy facet który bezceremonialnie wpłyną nam w łowisko o próbował zakotwiczyć 15 metrów przed naszą łodzią. Chyba chciał żeby trenować rzuty na celność do środka jego łodzi. Po zwróceniu na to że trzeba zachować odległość 50 metrów przestawił się o 5 metrów i udawał że nas nie widzi. Jak spływaliśmy z miejscówki facet od razu zameldował kolegom że miejscówka na okonie jest już czysta i mogą podpłynąć.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Jednym słowem chamstwo i mięsiarstwo w pełnym wydaniu na zalewie. A kontroli brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego doszła kolejna ekipa której raz już zwracałem uwagę na to że wędkowanie z łodzi nie zarejestrowanej i nie oznaczonej jest zabronione.

[ATTACH=CONFIG]19332[/ATTACH]

Ta łódka akurat jest zarejestrowana i numery ma z drugiej strony, polecam lepiej obserwować i zająć sie sobą a nie płakać na forum :) pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z prawem łódka ma mieć widoczne oznaczenia na obu burtach. Jeżeli łódka jest zarejestrowana to proszę oznaczyć ją zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Następnym razem nie będzie już miło. Raz już zwracałem uwagę na brak rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są dowodem, do tego są świadkowie.

Rozumiem że bronisz kogoś kto łamie przepisy?

Bo widać ewidentnie że nie masz podstawowej wiedzy na temat obowiązującego prawa.

To właśnie przez podejście takich ludzi jak ty tolerowane jest kłusownictwo na zalewie i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę przesadziłeś kolego ;) Do zobaczenia nad wodą.

Niby z czym przesadziłem?

Z tym że pokazuje czarno na białym że coś jest nie tak?

Skoro kolego wędkujesz z łodzi źle lub nie oznaczonej to zadbaj o to żeby tak nie było.

To 5 minut pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w wczoraj z kolega z forum pływałem sobie po rzeszowskim zalewie i to co się działo to jakaś masakra.

W miejscu gdzie brały okonie gość urządził sobie rzeźnie. Wszystkie okonie które zostały złowione w ciągu kilku godzin dostały w łeb.

Dawno przekroczył limit 5 kg i nadal biczował wodę i zabierał wszystko co złowił.

To zdjęcie rzeźnika.

[ATTACH=CONFIG]19331[/ATTACH]

Do tego doszła kolejna ekipa której raz już zwracałem uwagę na to że wędkowanie z łodzi nie zarejestrowanej i nie oznaczonej jest zabronione.

[ATTACH=CONFIG]19332[/ATTACH]

Do tego bardzo ciekawy facet który bezceremonialnie wpłyną nam w łowisko o próbował zakotwiczyć 15 metrów przed naszą łodzią. Chyba chciał żeby trenować rzuty na celność do środka jego łodzi. Po zwróceniu na to że trzeba zachować odległość 50 metrów przestawił się o 5 metrów i udawał że nas nie widzi. Jak spływaliśmy z miejscówki facet od razu zameldował kolegom że miejscówka na okonie jest już czysta i mogą podpłynąć.

[ATTACH=CONFIG]19333[/ATTACH]

Jednym słowem chamstwo i mięsiarstwo w pełnym wydaniu na zalewie. A kontroli brak.

przyjezdzacie na ryby czy szpiegowac i podgladac?

cos slabo obserwowales bo zdjecie nr 2, ktore podpisales miesiarz przedstawia 2 osoby, ktore wypuscily wszystkie zlowione ryby.

nikomu z tej lodki niezwracales wczesniej uwagi bo osoby z tej lodki wrzucily by cie do wody, po czym okazaly nr lodki na drugiej burcie.

kolego zajmij sie lepiej wedkowaniem a nie szpiegowaniem. chyba ze wedkowanie ci nie idzie, dlatego fotografujesz wedkarzy ktorzy cos lowia.

Pozdrawiam wszystkich wscipskich. ps Zalew nie jest wasz, zawsze mozecie dostac stopke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z przepisami a potem pyskuj.

Pod nosem miałeś gościa który pakował wszystko na kotlety. I co? dlaczego nie zwróciłeś uwagi że dawno przekroczył limit?

Chwalebne jest to ze wypuszczałeś wszystkie złowione ryby. Jednak przepisy obowiązują wszystkich.

Łódka ma być oznaczona na obu burtach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na Wisłoku i na zalewie nie ma ryb! O co się kłócić? Jacyś idioci przez dłuższy czas Wisłok trzepali prądem, na polecenie jeszcze większego idioty! Ale my dalej się łudźmy i jeździjmy porzucać, bo w końcu kontakt z naturą jest wskazany! Ja będę pływał pontonem takim dziecinnym bez oznakowania, to jak ktoś będzie robił foto to niech da znać, to się chociaż uśmiechnę :D Bez spiny na spining :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl sam, czy jak wyciagasz ryby czy pokazujesz je dookola albo informujesz wszystkich ile mialy?

Ja w odruznieniu od was jak lowie nie zagladam innym do lodki, was interesuje wszystko tylko nie lowienie, aferzysci, wielcy placzliwi forumowicze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odróżnieniu do Ciebie my widzimy co dzieje się dokoła.

Może pora zobaczyć coś więcej niż czubek własnego nosa? I może pora zacząć się interesować tym dlaczego jest tak mało ryb na naszych łowiskach?

Może też pora przywitać się zgodnie z regulaminem forum?

I może też pora poznać przepisy?

Czy tak naprawdę nie masz nic więcej do powiedzenia tylko próbujesz nas obrazić?

Ktoś pokazał ci jasno że łamiesz przepisy a ty uważasz że to źle?

Może zamiast pisać brednie idź i namaluj te kilka znaków na burcie łodzi.

A potem przeproś. Tak by zrobił kulturalny człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie? Co z tego, ze widzicie jesli poza placzem na forum nic z tym nie robicie?

Piszecie i co jeszcze z tego wynika, poza paroma sprzeczkami na forum?

Nie mam celu w obrazaniu was, ale jesli krecicie afery ludziom to o cos konkretnego typu limity/wymiary/okresy/miejsca... a nie lodka z oznaczeniem na 1 burcie.

Jestes Pan przepis to trzeba bylo podplynac, zobaczyc i interweniowac, a nie zrobic zdjecie, poplynac w gore rzeki, a interweniowac na forum.

Pokolenie dzieci internetu. Na ryby idz terz przez internet, wtedy interwencje na internetowym forum beda jak najbardziej na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Ja chciałem jeszcze dodać, że kolega robbox4 może powinien faktycznie podszkolić się trochę w łowieniu a nie robić zdjęcia kolegom na łódkach. Poza tym co do kolegi na ostatnim zdjęciu nie dzwonił po nikogo, że jest miejscówka pusta tylko żebym przyjechał po łódkę busem. Nie wiesz a piszesz bzdury !!!! I jeszcze jedno coś cie zrobili jak łódki odpłyneły ???? Odrazu zmieniliscie miejsce tam gdzie brały te okonie i tak naprawde nie wiadomo ile padło w waszym wykonaniu bo zostaliscie sami !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.