Skocz do zawartości

Zalew Rzeszowski


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

nikomu z tej lodki niezwracales wczesniej uwagi bo osoby z tej lodki wrzucily by cie do wody, po czym okazaly nr lodki na drugiej burcie.Zalew nie jest wasz, zawsze mozecie dostac stopke...

Chlopczyku, idź na rybki, odstresuj się i nie strasz więcej, szkoda opon. :cool:

Edytowane przez robin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół a nożyce sie odezwą Koval. I jeszcze te groźby, naprawde poniżej krytyki. Inteligentny człowiek nie wypisaywał by takich bzdur na otwartym forum.

Napisałeś 5 postów a 4 z nich to napinki. Pewnie dlatego ze kolega ma racje. Może gdybyś zachował odstęp 50m to by ci nie zaglądal do łodzi.

Nie tylko kol. robboxa irytują takie rzeczy. Ja już też mam dość chamstwa i prostactwa nad wodą.

Jak brodze a typ wchodzi 10m niżej mnie i zaczyna łowić to też mnie k...... bierze. Tymbardziej że powtarza sie to notorycznie.

Troche wiecej szacunku panowie do przepisów a przede wszystkim do kolegów bo nikt nie idze na ryby żeby robić na złość drugiemu wędkarzowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

dzisiaj pomimo pogody pod psem warto było się przejść. Na boczny trok skusiły się dewa okonki i... wymiarowy sandacz (nareszcie). Była też kontrola PSR.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Byłem na zalewie w sobotę 30,11 obok kortów na zatoczce ,pospiningować ,udało się wyciągną 2 małe szczupaczki około 40cm i 2 okonie ,rybki w dobrej kondycji wróciły do wody ,ale byłem świadkiem jak jeden gość w przyciemnianych okularach z zielonego pontoniku w kształcie małego kajaku wyciągnął szczupłego tak na 60-70 cm :eek:a może i większy,zaczekała aż się oddale i szczupły dostał w łeb:mad:

Szkoda że taki szczupaczek będzie na wigilijnym stole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko jeśli ktoś weźmie sobie 1 rybkę na wigilijny stół dajmy na to max 70 cm. Problem zaczyna się gdy ktoś już od maja zbiera ofiary na wigilię. Umiar panowie umiar. Tradycja mówi o 12 potrawach jednak nie muszą być to potrawy z ryb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że zalew żyje. Wbrew temu co twierdzą wędkarze ryby są. Od jakiegoś tygodnia (czas pozwala to chodzę wędkować) okonie biorą naprawdę dobrze, szczupaki również. Nie są to może okazy ale zabawa jest przednia. Połowiłem najwięcej i najbardziej regularnie od wiosny... Hehe a już miałem zakończyć sezon.

Dzisiaj z kolegą złowiliśmy po szczupaczku i po kilka okoni w dwie godzinki.

PS. tylko trzeba łowić lekko i wolno- jesień (a nawet zima) wszystko zwalnia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, od godz. 8:00 do południa złowiłem 26 okoni, największy 32 cm, a średnio 25 cm. Łowiłem na boczny trok, brania to zdecydowane uderzenia w paproszka, lub podnoszone z dna. Pogoda nie rozpieszcza, wiatr bardzo mocno wieje co nie pomaga w łowieniu, ale warto było zmarznąć.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a miałem w planach wyskoczyć dzisiaj na zalew... A nie wiecie może czy jest lód koło wypożyczalni kajaków?

W tamtej części zalewu lód powstaje najpierw przy klubie kajakowym (jak pomosty), przy wypożyczlni "igloo" w drugiej kolejności- prąd wody. Ale dzisiaj zaspalem i nie byłem nad wodą. :-)

Zdjęcia z 03.12.13 Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować zrobione obok igloo.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez maniekman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy klubie kajakowym dzisiaj było oczko góra na 3 wędkarzy. Poza tym cały zalew skuty lodem. Podejrzewam że dzisiaj był ostatni dzień spinningu. Ale to dobrze może wreszcie będzie lód:beer:

Brania delikatne - kilka okonków, ale za to jaka pogoda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wczesny lód, to moment aby sprawdzić którędy biegnie koryto rzeki, tam gdzie płynie woda lodu nie ma. Lowić można od strony ul. Kwiatkowskiego- jak nowe bloki nad zalewem.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.