Skocz do zawartości

mechanik samochodowy


Gochu

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy może któryś w Was zajmuje się (poza wędkowaniem) mechaniką pojazdową. Mam problem ze swoim nowym/starym wozidełkiem. Prawdopodobnie wywaliło uszczelkę pod głowicą. Sezon tuż tuż i autko musi być na chodzie. Czy macie kogoś znajomego w Rzeszowie albo okolicach bądź któryś z Was podejmie się naprawy? Oczywiście za odpowiednią opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie znajdziesz, to mogę Ci polecić kolegę, który "dłubie" przy samochodach w Tyczynie, a na dodatek pracuje w firmie która planuje głowice. Wymiana uszczelki, wiąże się z planowaniem głowicy, tak że nie było by problemu z tym tematem.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gochu, ja polecam zakład "kescar" przy Powstańców (warsztat jest pomiedzy stacja paliw Watkem a spalonym 'Princem"

Chłopaki naprawdę dobrze robia, poza tym staraja sie to robić tanio, jak można to stosuja uzywane czesci, nowe maja w dobrej cenie. Robiłem tam zerwany pasek rozdzadu i naprawde jestem zadowolony.

Kescar Blacharstwo Mechanika Pojazdowa Lesław Kieś - Rzeszów, Aleja Armii Krajowej 16 - mapa Polski, baza firm - Zumi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel Astra 1.4 8V 60KM C14NZ

Płynu chłodniczego ubyło do zera, poziom oleju podniósł się ponad max, widoczny wyciek oleju spod głowicy. Auto odpala bez problemu ale nie ma mocy, dusi się, muli, nie wchodzi w obroty tak jak powinien. Ogólnie do zrobienia w aucie jest jeszcze kilka rzeczy z którymi dam sobie rade sam ale uszczelki pod głowicą się nie podejmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gochu, ja polecam zakład "kescar" przy Powstańców (warsztat jest pomiedzy stacja paliw Watkem a spalonym 'Princem"

Chłopaki naprawdę dobrze robia, poza tym staraja sie to robić tanio, jak można to stosuja uzywane czesci, nowe maja w dobrej cenie. Robiłem tam zerwany pasek rozdzadu i naprawde jestem zadowolony.

Kescar Blacharstwo Mechanika Pojazdowa Lesław Kieś - Rzeszów, Aleja Armii Krajowej 16 - mapa Polski, baza firm - Zumi.pl

Właściciel jest moim Dobrym kolegą. Polecam Mateusz się tam udać, chociaż w Twoim przypadku lepiej bym nie odpalał tego auta bez płynu chłodzącego i z nadmiarem oleju w misce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli płyn poszedł do oleju to się nie obędzie bez grubszego remontu. Lepiej z tym nie jeździć. Sam mam francuza więc znam mechaników co się w tym kierunku specjalizują. Dotąd robiłem w ABS-service za Heliosem i Auto-Pulsie. Pytam jak objawy bo też mi się coś zaczyna sączyć spod głowicy ale na zewnątrz i raczej symbolicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...
A może ktoś zna dobrego i taniego w miarę dostępnego mechanika który wymieni mi przewody Hamulcowe ?

Abym mógł kogoś polecić muszę wiedzieć w jakim sprzęcie chcesz je wymienić-taczki? rower a może spadochron?Pewnie zadzwonie do wróżbity Macieja on mi podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abym mógł kogoś polecić muszę wiedzieć w jakim sprzęcie chcesz je wymienić-taczki? rower a może spadochron?Pewnie zadzwonie do wróżbity Macieja on mi podpowie.

Radzę Kolego zadzwoń do MADZI z POPCORNU bo MACIEJ wyjechał do LONDYNU teraz WRÓŻY za funty ...jesteś *****iście zabawny ...to LUBIE :beer::beer::beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stiff43 Z tego co widzę to jesteśmy w temacie "Mechanik Samochodowy" Więc jak myślisz w czym chciałbym wymienić te przewody ?

Jak widzę dalej ci się nie znudziło to co robisz :)

Pomyśl czasami ...

Gabriel Dziękuję ,jak by ktoś coś jeszcze wiedział niech da znać :)

VeJeK KESCAR to konkretna EKIPA...bez LIPY ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stiff43 Z tego co widzę to jesteśmy w temacie "Mechanik Samochodowy" Więc jak myślisz w czym chciałbym wymienić te przewody ?

Jak widzę dalej ci się nie znudziło to co robisz :)

Pomyśl czasami ...

Gabriel Dziękuję ,jak by ktoś coś jeszcze wiedział niech da znać :)

Czego nie rozumiesz w moim poście?Czy mechanik samochodowy zajmuje się tylko naprawą,wymianą części czy powiedzmy wymianą oleju w samochodzie?Jeżeli tak myślisz to jesteś w czarnej d.... ze swoim myśleniem.Ja jak widzisz znam kilku mechaników samochodowych którzy nie tylko potrafią naprawic auto ale potrafią również wymienić przewody hamulcowe np.w traktorze.Dobry mechanik to potrafi a sam napisałeś że szukasz dobrego o taniości nie wspomnę.A jeżeli chcesz kogoś uczyć poprawnego myślenia to proponuję abyś się sam zapisał na kurs organizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich dotyczący skubania pierza z gęsi,nabierzesz ogłady,cierpliwości i zapewne poprawnego myślenia.Te śmiejące się bużki przy twoich postach wsadż sobie w buty będziesz wyższy i być może poprawi ci to samopoczucie.To tyle z mojej strony,dodam jeszcze że sam z zawodu jestem mechanikiem nie tylko samochodowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu skoro pisze w tym temacie to znaczy że interesuje mnie wymiana w samochodzie ...

Jeżeli chodziło by o traktor rower czy też motor to bym napisał dokładnie o co mi chodzi .

Myślałem że potrafisz się domyślić o co mi chodzi

Jeżeli chodzi o cenę jestem w stanie dać do 300 zł za taką usługę

Jeżeli chcesz to możesz sam się zapisać do Koła Gospodyń Wiejskich ,mi to nie jest potrzebne .

Jeżeli nie podobają ci się moje posty to ich nie czytaj i to czy będę wstawiał "śmiejące się buźki" czy też nie to już nie twoja sprawa :D

Jakiego bym nie dodał tutaj posta to masz zaraz jakiś problem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz ***** jakiś problem ,bo w którym dziale bym nie napisał jakiegokolwiek postu to się od razu wpierdalasz ze swoimi mądrościami ...

I to nie ja ***** robię śmietnik bo się do ***** grzecznie zapytałem i nic więcej ...

To forum już całkowicie schodzi na psy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobry fachura, ale w Sanoku. Jak nigdzie indziej nie znajdziesz to ewentualnie się z nim umówić można na wysyłkę kurierem, albo co...

No proszę, a ja już firmę znalazłem... w Poznaniu - problem w tym że to skoda i pompa koyo - elektryczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.