Skocz do zawartości

Wiosenny zlot PSW Żarnowa 2012


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

"Całego piwa wypić się nie da, ale próbować trzeba!"

Tym oto humorystycznym akcentem ,chcemy zaprosić wszystkich członków oraz sympatyków Podkarpackiego Serwisu Wędkarskiego na V WIOSENNY ZLOT PSW ŻARNOWA 2012r.

Już od pięciu lat ,wspólnie organizujemy cykliczne spotkania miłośników wędkarstwa z naszego regionu.Organizowane przez nas imprezy ,skupiają grono przyjaciół a także stają się okazją do poznania nowych często ,nieszablonowych ludzi.Zloty to również ,doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz spostrzeżeń na temat zmian jakie zachodzą w naszym hobby. Jak co roku są to spotkania przede wszystkim o charakterze przyjacielsko - koleżeńskim z małą nutką zdrowej,wędkarskiej rywalizacji.

Teraz kilka informacji organizacyjnych.

Miejsce V Wiosennego Zlotu PSW : miejscowość Żarnowa koło Strzyżowa.

Mapka z dokładnym miejscem spotkania oraz szczegóły dojazdu,zostaną zamieszczone w późniejszym terminie.

U W A G A !

Ze względu na długi weekend majowy ,termin Zlotu został przesunięty na pierwszą niedzielę maja (6.05).Drugim czynnikiem przemawiającym za słusznością wyboru tego miesiąca , jest zakończenie okresu ochronnego takich ryb jak boleń czy szczupak.Wszyscy Ci z nas,którzy są zwolennikami połowu tych gatunków ryb ,będą mogli nastawić się na ich połów,nie stojąc w sprzeczności z etyką wędkarską ani zapisami RAPR.

Termin Zlotu : 6 maja 2012 r.Jako rezerwowy termin w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych,wyznacza się datę 13 maja 2012 r.

Uczestnictwo w Zlocie jest dobrowolne.PSW TEAM jako organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki zaistniałe podczas imprezy.

Oczywiście jak na każdej, corocznej imprezie organizowanej przez Podkarpacki Serwis Wędkarski ,obowiązuje całkowity zakaz spożywania napojów alkoholowych.

Wszelki sprawy organizacyjne,pytania i odpowiedzi ,proszę zamieszczać w tym temacie.

Lista osób,które wyrażają chęć uczestnictwa w V Wiosennym Zlocie PSW Żarnowa 2012r.:

1. Oktawian

2. LukaszZ

3. Siksa

4. rapala

5. krs

6. wifer

7. Zdzisław Czekała

8. Bogol

9. DawidĆwikła

10. karol

11. apioo

12. piter

13. luksaj

14. ciopson

15. Gajowy Marucha

16. Andre

17. RYCH

18. Leszek

19. Sewer34

20. geo

21. ryba7

22. mapet77

23. Pittspeed

24. MilanND

25. KONDZIO1996

26. bazodentysta

27. lisses

28. RICARDO

29. Gochu

30. Gabriel Kozdraś

31. Marcin

32. lenox

33. Lobosss

34. rafi

35. dariok1977

36. Dziku

37. _maximus

38. Pyton

39. Mateusz91

40.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że część ze "zlotowiczów" pewnie nigdy nie wędkowała na Strzyżowskim odcinku Wisłoka,mam prośbę do kolegów,którzy znają tą wody aby w kilku zdaniach opisali ten odcinek rzeki.Zapewne większość z tych,którzy zapowiedzieli się na Zlocie to spiningiści ale myślę że sympatycy innych metod połowu nie będą odosobnieni.

Myślę ,że kilka podstawowych informacji ,pozwoli każdemu uczestnikowi "wstrzelić" się w tą wodę:).

Mogę zabrać kociołek. Tylko przydałby się jakiś sprawdzony przepis, bo dopiero zaczynam się z nim bawić, więc lepiej żeby wszystkim smakowało

Zabieraj,szykuję się dość duże grono smakoszy;).Przepisem się nie przejmuj ,coś poradzimy.

P.S. Będę pędził z Rzeszowa tak,że 2-3 osoby mogę zabrać na pokład szmelcwagena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.