Skocz do zawartości

Off topic - posty wydzielone


fordo48

Rekomendowane odpowiedzi

Proponował bym gościa usunąć z forum, cel jego wizyty jest tu oczywisty. Nic nie wniósł, nie wnosi i nie wniesie w życie tego forum.

Osobiście uważam ze to "łowca" się podszywa i próbuję się odegrać za negatywne komentarze pod jego adresem.

I kto tu teraz ma ścisk dupy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam można się zapisać?

Poziom Twoich pytań jak i wypowiedzi nie wiele odbiega od zera. Ja również podobnie jak przedmówcy uważam że jesteś jednym z kompanów łowcy który nie ma nic sensownego do powiedzenia a już na pewno nie na tym forum. To nie portal ,, błazen show" i tu poklasku nie znajdziesz. Tak wiec również proponuję Ci rozluźnić zwieracze i wracać do swoich ziomków, odwilż idzie więc już nie długo będziecie mogli na nowo zająć się łowami zarybieniowych kroczków. Pozdrowienia dla kompanów z ,,obozu ", ładujcie bagażniki nawozem i ruszajcie nad wodę bo dzieciaki z utęsknieniem czekają na kolejną bajkę :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było :) Troll tak mocny jak i jego wiedza wędkarska widzę ;)

Twoja wiedza za to jest bardzo duża bo widzę że ty i kolega mapet jesteście gwiazdami filmów ŁOWCY dla przypomnienia masz tu film

a tu drugi znawca

Pozdrawiam

Edytowane przez ka-mil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Krysiu, wielki łowczy gatunków znajdujących się w Czerwonej Księdze.Popatrz na swoje zdjęcia głowatek które wstawiłeś(umordowane holem ryby ściśnięte za gardło)a potem się p...........j! 

Jak chcesz naprawiać świat, to zacznij więc od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • krs zablokował(a) ten temat
  • 5 miesięcy temu...
Dnia 3.07.2016 at 15:59, ZDZISŁAW CZEKAŁA napisał:

Jak nagrywaliśmy ujęcia to każdym woblerkiem kilka razy rzuciło się dalej. Praktycznie każdy 2 cm złowił jakąś rybę to okonka, to klenika nawet 15 cm certa dała się skusić. Trój centymetrowe też coś złowiły ale znacznie mniej pewnie kwestia wielkości i wody. Rybki złowione na maluszki to przedział 15 cm do 30 cm, na większe to wszystko powyżej 20 cm. Ja jestem zadowolony z pracy i skuteczności przynęt. Teraz muszę nagrać filmik z samego łowienia.

Jak nagrywacie ujęcia, nagrywajcie od początku do końca, jest to bardziej wiarygodne..-_-Na filmie widać pracę woblerków, i nic więcej... kolego Ździsiu... Fakt jest taki, że to - test woblerków!!!... moim skromnym zdaniem ,,coś testuje się na czymś lub kimś,, Równie dobrze możesz napisać, że złowiłeś na tego, czy innego wobka sumika 50cm. Więcej faktów, a mniej słów panie Apioo... Bo ciężko mi uwierzyć w to, co zostało napisane.. A jeśli nie nadążasz, zatytułuj film <praca wobków w nurcie>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adwokat się odezwał woooow.. Gdybyś Panie apioo,-potrafił czytać tekst, (przecinek, kropkę i wielokropek) nie dyskutowałbyś tu ze mną...  Więcej faktów, a mniej słów panie Apioo... odniosłem myśl do tekstu ,, Proponuję mniej emocji, więcej konkretów w postach,, tak odniosłeś się do mnie kolego?? pewnie że tak... i to .. Więcej faktów, a mniej słów panie Apioo... tyczyło się Twojej wypowiedzi do mojej osoby kolego.... po wielokropku - już temat Ciebie nie dotyczy....

Bo ciężko mi uwierzyć w to, co zostało napisane.. A jeśli nie nadążasz, zatytułuj film <praca wobków w nurcie>  te słowa skierowane są już do autora ,, zdzisław czekała ,,

 

 

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sam sobie odpowiedziałeś na to zapytanie.. moczysz twarz tam gdzie nie powinieneś... jest polemika pomiędzy dwoma, inteligentnymi osobami, i pojawia się Pan apioo, wciska wycięte wersy, tam gdzie nie potrzeba, a później zdziwienie na twarzy??? Zastanawia mnie fakt, dlaczego tu nie pojawiłeś się z nieba, i nie napisałeś Panu Zdzisiowi,, Proponuję mniej emocji, więcej konkretów w postach,, Proponuję testować ,,tytuł filmów i tematu,, a nie pokazywać- jak to w wodzie pracuje...

 

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to kwestią utrzymywania czyjejś strony, w żaden sposób się do tych woblerów nie odnoszę. Jedynie widzę jakie pierdoły nietrzymające się kupy piszesz i mieszasz mnie w wątek z którym nie mam nic wspólnego, więc jesteś albo spity albo głupi. Jeżeli się mylę to sprecyzuj o co Ci chodzi i jakich faktów oczekujesz?

Edytowane przez apioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest!! Panie apioo jest, Nawet same przeprosiny,które skierowane były nie do Twojej osoby, traktujesz jak własne,..

Moje zapytanie brzmi, jeśli wątek nie dotyczy Ciebie, po co się udzielasz?? Jeśli się udzieliłeś, wątek jak najbardziej dotyczy też twojej osoby?? tak, czy nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, TomeKogut napisał:

Jest!! Panie apioo jest, Nawet same przeprosiny,które skierowane były nie do Twojej osoby, traktujesz jak własne,..

O jakich przeprosinach piszesz? 

 

5 minut temu, TomeKogut napisał:

Moje zapytanie brzmi, jeśli wątek nie dotyczy Ciebie, po co się udzielasz?? Jeśli się udzieliłeś, wątek jak najbardziej dotyczy też twojej osoby?? tak, czy nie???

Napisałeś " Więcej faktów, a mniej słów panie Apioo "więc się pytam o jakie fakty i mniejszą ilość słów Ci chodzi ? Innych powodów mojej obecności w tym wątku nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij sobie wątek ruchomego uchwytu kołowrotka, chyba że jesteś tak nabufany, że faktycznie nie kojarzysz... wcinasz twarz w wątek, który faktycznie Ciebie nie dotyczy, a później płaczesz, że ktoś kuma więcej niż Ty, no sorry chłopie, albo kontaktujesz, albo nie?!! napisałeś mi wtedy więcej faktów a mniej słów,.. więc odpisuję Tobie tym samym... Tam potrafiłeś znaleźć się z nieba, krzycząc do mnie więcej faktów, mniej słów.... Teraz nagle zlatujesz z nieba gdy piszę do Zdziśka, i czarujesz jak młody... no wybacz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.