Skocz do zawartości

Zawody spinningowe "KLEŃ Wisłoka"


dred

Rekomendowane odpowiedzi

Dosłownie Marku! Świetna imprezka!!! Zwłaszcza ludzie których miałem okazję tam w końcu osobiście poznać!!! Super organizacja, świetna atmosfera oraz doborowe towarzystwo. Już niedługo powtórka z rozrywki w Siepietnicy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, było super! Dobre towarzystwo, fajne miejsce no i ekstra gospodarze. Szkoda tylko, że Wisłok wyglądał tak, jak wyglądał, ale i tak wyniki nie były takie złe. Osobiście udało mi się wymęczyć najkrótszego miarowego klenika, nadal nie wiem, dlaczego nikt tego nie docenił :D. Za rok na pewno też tam będę, bo naprawdę warto.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekn, kiedyś doświadczony wędkarski "Wyga" powiedział mi słowa, które brzmią mi do dzisiaj-"Synku, nie jest sztuka łowić ryby jak są dobre warunki, super woda itd,...to każdy potrafi, jak ma trochę szczęścia.Sztuką jest łowić ryby ,gdy woda jest do d...,ciśnienie do d...i w ogóle jest c.....o. Najczęściej te słowa wracają do mnie w zimie, podczas której nie złowiłem nigdy np.klenia na spinning. W lecie przy niżówce to inna sprawa... . Gratuluję kleksa z trudnej wody!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody wygrał mój tata - Zdzisław Porada zgłaszając klenia 41,3cm, wyprzedzając zdobywcę drugiego miejsca tylko o 3mm. Ja złowiłem klenia 32,5cm, co dało mi czwarte miejsce. Do podium zabrakło 2,5cm. Pomimo niekorzystnych warunków - brudnej i podniesionej wody na Wisłoku, zawody można zaliczyć do udanych. Dziękuję Mariuszowi Machnicy ( Walkowi;)) i wszystkim tym, którzy przyczynili się do świetnej organizacji zawodów, jak również sponsorom za atrakcyjne nagrody. Atmosfera każdej edycji Klenia Wisłoka jest niepowtarzalna i bez porównania z niczym. Panowie, do zobaczenia za rok;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po tygodniu piszę o zawodach i podaje wyniki , udział w zawodach wzięło udział 47 zawodników z kilku Okręgów min. Rzeszów , Krosno, Tarnobrzeg, Przemyśl oraz Katowic rywalizacja odbyła się w jednej

siedmiogodzinnej turze z możliwością rozjazdu na łowisko odcinek rzeki Wisłok do łowienia rozpoczynał się

od ujścia rzeki Stobnica do mostu drogowego w miejscowości Lubenia , jednego jako organizator nie mogłem

zagwarantować dobrego żerowania kleni i stanu i koloru rzeki . Do punktacji zaliczany był tylko kleń a jedyna nowość to nagroda za najdłuższego okonia .

WYNIKI : 1. Zdzisław Porada- kleń - 41,3 cm. , 2. Mateusz Nowak - kleń - 41 cm. 3. Zbigniew Tyszkiewicz-kleń-35 cm. 4. Mateusz Porada - kleń - 32,5 cm. 5. Piotr Wiktor - kleń - 32 cm. 6. Paweł Zając - kleń -28,6 cm.

Najdłuższy okoń - Rafał Kret - 28,8 cm.

Specjalne podziękowania dla Roberta Winiarskiego za obsługę grilla , oraz wszystkich uczestników zawodów za stworzenie tak fantastycznej imprezy . Podziękowania dla wszystkich sponsorów i darczyńców Burmistrz Miasta i gminy Strzyżów , Starosta Powiatu , Marian Ciuł, Zbigniew Duda , Piotr Piątek, Wacław Machnica , Maciej Kosiba,

Marek Wieczorek [ Siek -m] , Robert Stefanik, Rafał Nigbór, Łukasz Popek , Roman Śliwa, Bartosz Szady , Janusz Ziobro.

- - - Updated - - -

Jeszcze kilka zdjęć z klenia Wisłoka .

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam wszystkich zainteresowanych zawodami KLEŃ WISŁOKA 2014 po sprawdzeniu większości terminarzy

zawodów spiningowych w ościennych okręgach ustaliliśmy termin na 6.07.2014 miejscem będzie rzeka Wisłok

w miejscowości ŻARNOWA zbiórka koło mostu drogowego . Jak we wszystkich zawodach liczył będzie się tylko

najdłuższy kleń , jest przewidziana nagroda za najdłuższego OKONIA . Uczestnicy nie mający porozumień ani

opłat na wody nizinne okręgu Rzeszów będą zwolnieni z tych opłat w dniu i godzinach zawodów i tu podziękowania

dla prezesa Okręgu i całego zarządu za wyrozumiałość . Szczegółowe informacje ukarzą się na stronie koła na i PSW sześć tygodni przed ustalonym terminem , lub pod nr. 692 790 996. Pozdrawiam pikador

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w temacie , może wprowadzę trochę zamieszania ale zanosi się że zawody mogą odbyć się o dzień wcześniej czyli 5.07. 2014 [sobota] miejsce to samo . Mam nadzieję że nie wprowadzi to zbyt wielkiego zamieszania i wszyscy co się wybierali spróbują się dopasować do tego terminu , wiem że sobota to dla niektórych

jest dniem pracy ale "dla chcącego nic trudnego" , jeszcze raz sorki panowie za zamęt :) . W ciągu dwóch dni

podam ostateczny termin . POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w poprzednim poście napisałem termin zawodów został przesunięty na 5.07 tj. sobota , to już jest ostateczny termin chyba że stan wody będzie fatalny to wtedy znowu będę kombinował z datą , ale nie dopuszczam już takiej myśli . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę wszystkich przeprosić za duże zamieszanie z terminem zawodów ale przyznaję się że to moja wina

za długo zwlekałem z podaniem terminu czekając na terminarze z wszystkich okręgów i tu znowu musi nastąpić

zmiana mam nadzieję że ostatnia :) NOWY TERMIN 28.06.2014 [ SOBOTA ] zbiórka w Żarnowej pod mostem

drogowym . Jeszcze raz wielkie sorry za mętlik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

SPININGOWY KLEŃ WISŁOKA

DATA - 28.06.2014

MIEJSCE - RZEKA WISŁOK [ od ujścia STOBNICY do mostu drogowego w miejscowości BABICA]

ZAPISY - Do dnia 16.06.2014 Mariusz Machnica Strzyżów ul. Łukowa 18a

KWOTA STARTOWEGO - 40 zł

wpłata na konto nr. 13 1240 2672 1111 0000 3267 1014

z dopiskiem KLEŃ 2014

Jednocześnie organizator prosi o potwierdzenie danych uczestnika zawodów telefonicznie

pod numerem telefonu 692 790 996

ZBIÓRKA - Godz. 5.30 obok mostu drogowego w miejscowości STRZYŻÓW

ZASADY ORGANIZACJI ZAWODÓW :

- Zawody rozegrane zostaną na żywej rybie

- Do punktacji zaliczany będzie tylko KLEŃ - wygrywa najdłuższa ryba

- Zawodnik przedstawia Komisji Sędziowskiej prawidłową dokumentację fotograficzną

jednej najdłuższej ryby

- Dojazd na łowisko własnym środkiem transportu

- Startujący z poza Okręgu Rzeszów nie mający opłat ani porozumień na wody nizinne będą

zwolnieni z opłat w dniu i godzinach zawodów

- Podczas zawodów odbędzie się prezentacja zaś po zakończeniu rywalizacji pokaz z możliwością

testowania sprzętu wędkarskiego FIRMY DRAGON przeznaczonego do połowu klenia i pstrąga

pokaz poprowadzi kol.Waldemar Ptak

HARMONOGRAM ZAWODÓW :

5.30 - zbiórka obok mostu drogowego w miejscowości STRZYŻÓW

6.30 - wyjazd na łowisko

13.30 - powrót z łowiska

13.30- 16.00 - posiłek , praca Komisji Sędziowskiej , ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

UWAGA !!!

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu zawodów ze względu na wysoki stan rzeki

, o zmianie terminu informacja podana zostanie na stronie koła OFICJALNA STRONA KOŁA WĘDKARSKIEGO "KLEŃ" STRZYŻÓW N/WISŁOKIEM i

PSW Podkarpacki Serwis Wędkarski - Artykuły

Zapraszamy chętnych na zawody oraz prezentację sprzętu wędkarskiego firmy DRAGON

oraz przynęt i wędzisk z PRACOWNI ROZTOCZE kol. Piotra MOŁDOCHA

ZARZĄD KOŁA KLEŃ

STRZYŻÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli chodzi o brania strasznie kiepsko było u każdego, ale jakieś ładne ryby siadły :)

Kategoria KLEŃ :

1. Dariusz KSIĄŻEK- kleń - 48,5 cm Rzeszów

2. Andrzej SZCZYPTA - kleń - 38,5 cm Rzeszów

3. Kamil PUŁA - kleń 38 cm - Tarnobrzeg

NAJDŁUŻSZY OKOŃ :

1. Wiesław HELINIAK - okoń - 33 cm Rzeszów

2. Sławomir TYSZKIEWICZ - okoń - 31 cm Katowice

3. Bogdan CHWIEJ - okoń - 30.5 cm - Tarnobrzeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorry że tak póżno ale chciałem podziękować wszystkim uczestnikom zawodów KLEŃ WISŁOKA za stworzenie

tak wspaniałej atmosfery która odbyła się w duchu fair - play . Z żalem muszę przyznać że to były moje ostatnie

zawody organizowane z tego cyklu , za rok ktoś inny to zorganizuje mam nadzieję że ......... reszta jest milczeniem jeszcze raz wielkie dzięki pozdrawiam pikador

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.