Skocz do zawartości

Sklepy wędkarskie


MunieK

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj u Sławka i powiem, że sklep robi niesamowite wrazenie. Przede wszystkim dojazd: od Wita Stwosza po skręcie w Langiewicza to tylko 500m i po lewej stronie, na wprost dużego salonu meble.pl. Jadąc od centrum Rzeszowa, koło Galerii Rzeszów skręcamy w Jagiellońską która przechodzi w Langiewicza i po przejechaniu przejazdu kolejowego koło dawnego ZELMERU skręcamy w prawo, prosto na parking, na którym spokojnie można zaparkować samochód. Sklep na pietrze więc trochę gimnastyki się nam przyda, zwłaszcza po długich zimowych wieczorach przy :beer:. Otwarcie prawdopodobnie w trzeciej dekadzie miesiąca czyli po 20-stym. Ja już nie mogę się doczekać, dla kolegów z poza Rzeszowa zamieszczam mapkę z zaznaczoną lokalizacją sklepu:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam kolegów dziś dzwoniłem do Sławka i mówił że sklep będzie otwarty dopiero po Świętach w Środe o godzinie 10, bo też miałem sie do niego wybrać jutro a tu taka niespodzianka , ale jeszcze tydzień jakoś wytrzymam bez zakupów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj znów dzwoniłem do Sławka i niestety przełożył otwarcie na sobote :( bo nie wyrobili się z rozłożeniem wszystkiego czy coś takiego. Jeszcze będe do niego dzwonił w piątek czy znów sie nic nie przełożyło z otwarciem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak : z wędek spinningowych jest oferta Dragona serie Millenium, Team dragon,Guide select z Daiw seria Magforce oraz Exceler, Robinson cortez diplomat, okuma Black rock są karpiówki chyba jakieś regał z bolonkami i pewnie jeszcze cos ale nie pamiętam. Z kołowrotków Dragon Trabucco i pewnie jeszcze jakieś inne Dużo miejsca (chyba z połowę jak nie więcej) zajmują zanęty, kulki proteinowe. Dużo gum nie wiem jakich firm, Woblery Salmo, Atmo, Krakusy tyle zapamiętałem :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo karpiowo-gruntowych gadżetów - nowinki typu koszyczki do metody feederowej Drennan, duży karpiowy FOX na półce, niestety nie znam modelu. Duży wybór kołowrotków DAIWA co mnie cieszy gdyż jestem ostatnio zakochany w tym producencie. Ogólnie to nawet nie miałem czasu skupić się na czymś konkretniejszym gdyż tylko po zanęty przyjechałem. Na dole fajnie rozłożone parasole, namioty karpiowe z łóżkami i wyposażeniem, za...sta promocja na pellet ważony, sprzedawany w firmowym wiaderku sklepu. Po niedzieli wybiorę się jeszcze raz na chłodno wszystko pooglądać. Oczywiście sprzęt morski też jest w ofercie - każdy znajdzie coś dla siebie. A i rabat porządny dostałem:D Trzeba się przejść do sklepu i porozglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powierzchnia mogłaby być większa. Jak zaczną domawiać towar, to miejsca braknie w momencie. Z ciekawszych wędek to widziałem wcześniej wspomnianego w innym wątku Cormorana ULS, są Team Dragony 2,7m 2-14 i ciężko spotykany 3-14, jest sześć guide selectów, których nigdzie w Rzeszowie nie widziałem, jest spory wybór Storków, chodź już coraz mniejszy:D, są boleniowe wobki ATMO, cena za ważony pellet to hit, rabaty dla stałych klientów są naprawdę bardzo wysokie. Muszą domówić jeszcze sporo towaru aby móc chodź trochę konkurować z Kariną. Poza tym nawet dla samej ekspedientki warto się tam wybrać:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ,widziałem ... I szczerze powiedziawszy to liczyłem ,że sklep będzie miał większą powierzchnię wystawienniczą.W przypadku oglądania rozłożonych wędzisk przez kilku kupujących może być mały problem.Ale nie ma co narzekać.To co najbardziej wpadło mi w oczy to dość bogata oferta dla karpiarzy takich,producentów zagranicznych jak Solar czy Mainline. Dostępne kulki zanętowe ,przynętowe ,pop-up,atraktory,liquidy,pellety czy nawet mixy większości produkowanych serii.Oczywiście nie brakuje także naszych ,rodzimych firm ,Tandem Baits czy Traper.Z wędzisk karpiowych widziałem stojące na stojaku Daiwe,Prologic i kilka innych ale dokładnie nie oglądałem.Dość duży wybór akcesoriów karpiowych ale wszystko jeszcze w trakcie rozpakowywania i uzupełniania.W dolnym holu rozłożone dwa namioty karpiowe,prawdopodobnie Trapera.Do zalet należy również ,możliwość zaparkowania samochodu przed samym sklepem co w przypadku lokalizacji na Baldachówce należało do luksusu.Ceny jak to ceny ,powiedziałbym ,że umiarkowane ale dające możliwość negocjacji ,oczywiście w ramach "rozsądku".Krótko reasumując .Na plus : kolejny (ale ten sam) sklep wędkarski w Rzeszowie,minus: liczyłem na większą powierzchnię.Oczywiście będę tam czasami zaglądał ale podstawowe zaopatrzenie będę robił w "Karinie' na Warszawskiej ponieważ mam do niego...800m ;).

Odnośnie spiningu to prawdę powiedziawszy brakło czasu na dokładniejsze zapoznanie się z ofertą sklepu.

Aaa, i jeszcze dość istotna rzecz.Fajnie by było gdyby powstała stron internetowa sklepu;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłem dzisiaj z ojcem porozglądać się w tym sklepie :) Bardzo fajnie wyposażony, a jeszcze sprzętu przybędzie, do oferty wskoczy Nash i Massive i czeskie produkty. Dobra oferta konkurencyjna dla Kariny. Zobaczymy jak Karina wystrzeli, po otwarciu konkurencji. Obsługa na duży plus, z chłopakami można pogadać na sporo tematów karpiowych. Duuża oferta pelletów, na dole rozłożony namiot kolos Pro Logica i Tandem Baits, na górze stoi Traper. Podbieraki, stojaki, łódki zdalnie sterowane i czego dusza zapragnie :) Sporo zalew np. Big Shot, którego w Rzeszowie nie można było wcześniej dostać. Z akcesoriów Fox, Korda, Daiwa czyli to czego brakuje w innych sklepach. Zakupiliśmy jakieś pierdoły, do tego doliczony dobry rabat plus jakiś gratis.

Ja jestem zachwycony, czułem się jak dzieciak w sklepie z zabawkami:D Jak dla mnie nr. 1 w Rzeszowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Dobra oferta konkurencyjna dla Kariny. Zobaczymy jak Karina wystrzeli, po otwarciu konkurencji.

Nie ma nic lepszego dla nas ,jako klientów, jak kilka konkurencyjnych sklepów wędkarskich w jednym mieście:).Mam nadzieję że Karina przebije ofertę, co w krótkim czasie spowoduje następną "przebitkę" przez konkurencję:D.Coś czuję, że już niedługo będziemy mieć w czym wybierać...

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.