Skocz do zawartości

Sklepy wędkarskie


MunieK

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie jaką największą różnicę widzę pomiędzy sklepami w Olsztynie (tym na Warmii, który co roku odwiedzam w sezonie letnim) ,a w Rzeszowie. Tam sklepy otwarte są w weekendy od wczesnych godzin rannych, np. od 6 i zamykane przed południem. Zarabiają wtedy dużo, bo ludzie jadąc na ryby kupują robale, zanęty, licencje (większość łowisk nie należy do pezetwju). Ekipy "sklepowe" jeżdżą na ryby później lub innego dnia.

Oczywiście, mimo że miasto jest podobnej wielkości, a tak naprawdę wliczywszy aglomerację dużo mniejsze, to sklepów naliczyłbym kilkanaście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj robię zakupy w sklepach internetowych. Częściej wraz z wysyłką wychodzi taniej niż w normalnym sklepie. Swoje zakupy robię głównie tutaj: Internetowy sklep ze sprzętem wędkarskim. Fly fishing - wędkarstwo muchowe i w Fishing Marcie ww.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/index.html i jestem zadowolony z tych zakupów. Wadą takich sklepów jest niemożność sprawdzenia na miejscu towaru jakim jest się zainteresowanym, ale dotychczas na żadnym zakupie się nie sparzyłem. I mam cichą nadzieję, że tak już zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Fishing Marcie możesz mieć problem z reklamowaniem sprzętu, jeśli chodzi o drobne akcesoria to myślę że spoko, ale wędki czy kołowrotka to bym stamtąd nie kupił. Bywałem czasami w stacjonarnym sklepie w Tychach i powiem, że takiej olewki klienta jak tam to nigdzie nie spotkałem. Chyba na Jerkbaicie chłopak się wozi z nimi o śpiochy lub wodery które reklamował i trwa to już sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siksa, napisz czego potrzebujeszc. Podejde do Centrum Wedkarstwa i sprawdze - wydaje mi sie że mają całkiem sporą oferte Dorado. A jak nie -to popatrze jeszcze w Domu Wędkarza. Do tej pory jak czegoś szukałem - to zawsze udało sie znaleźć. A a stronie internetowej nigdy tego nie mieli.

No i zrobimy quasi sklep internetowy - zamowisz przez internet, dostaneisz poczta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często w tym temacie powtarzają się pytania o dostępność określonych produktów w naszych sklepach stacjonarnych.Proponuje stworzyć "książkę " telefoniczną naszych sklepów wędkarskich.Kilka numerów tel. pojawiło się już w tym temacie np. kontakt ze sklepem Leader ,jednak są to numery kom. prywatne (tak mi się wydaje) i dla tego wypadało by zapytać o zgodę na ich publiczne podanie.Myślę ,że większość właścicieli sklepów wędkarskich nie miało by nic przeciwko temu ale zapytać wypada.Ułatwiło by to w znacznym stopniu kontakt oraz pozwoliło zaoszczędzić czas w poszukiwaniu określonego asortymentu.A więc prośba do wszystkich ,którzy robią zakupy w sklepach stacjonarnych (Podkarpacie) o zapytanie sprzedawców czy mogą udostępnić kontakt telefoniczny ze swoim sklepem i umieszczenie go na naszej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Byłem dzisiaj na "małych" zakupach w Karinie i dostałem info, że od przyszłego tygodnia na sklepie będzie duży wybór artykułów firmy "DAM" a od października będzie -20% na kije i kręcioły. Można będzie coś złowić po taniości:D

a wiadomo coś o takiej akcji u Sławka?

btw. gdzie w Rzeszowie można dostać płynny grafit? Dzwoniłem do Sławka, ale niestety nie psiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.