Skocz do zawartości

Kołowrotek z wolnym biegiem do feedera.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja posiadam CORMORAN CORCAST-BR 5PiF SUPER JET 3000 i powiem szczerze że mam mieszane uczucia. Wygląd i wykonanie na bardzo wysokim poziomie jak za taką cenę, ale raz wpadł do wody na 3 sekundy i od tej pory coś tam szumiało podczas pracy. Teraz po 3 miesiącach przestało już trochę ale i tak muszę go rozebrać i przesmarować. Poza tym jakoś żyłka przy takiej budowie tego kręcioła lubi wchodzić pod szpulę. W przedziale 1-10 daje mu 5. Mam nadzieje że chodź trochę pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wolnym biegiem gdyż często łowię na trupka wykorzystując feederka właśnie.A i do tradycyjnej żywcówki nada się jak ulał.

Tak podejrzewałem. Ale w takim przypadku nie wykorzystujesz szczytówki jako sygnalizatora brań?

Pozdrawiam,

LJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się nad kupnem tych kołowrotków tj albo dwa te: Anaconda Magic Runner IV 6500 GT (2393689818) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. albo dwa te: KOŁOWROTEK MITCHELL AVORUNNER V2 8500 FR -HIT __ (2433262599) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. napiszcie co myślicie o tych kołowrotkach, może ktoś je ma, piszę też,że nie znalazłem na forum takich kołowrotków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się dobrze zanim kupisz, ja moge ci polecić

Kołowrotek SHIMANO NEXAVE 4000 RC (2411779386) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

w prawdzie nie ma wolnego biegu (wdg mnie niepotrzebny jest do federa) ale ten kołowrotek ma super przekładnie pracuje idealnie, ja używam już 2-3 lata, zero problemów, i dalej tak leciutko się obraca , lepiej niż niektóre nowe kołowrotki w tej klasie, zresztą to w końcu Shimano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział, że ten kołowrotek ma być do feedera? To było w innym temacie ale mod przeniósł mi tutaj ;)A po 2, ja nie chciałem żebyście mi polecali inne kołowrotki tylko po prostu, że tak powiem ocenili te dwa "moje".:P

Ps. Do feederka to ja mam okumę tactic545i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.