Skocz do zawartości

Lipie


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Do zarządców z Carp Pubu:

 

Następnym razem, jak będziecie organizować zawody, to nie rozwieszajcie informacji dzień wcześniej - TYM RAZEM W DNIU ZAWODÓW , a co się będziecie, przecież zbiornik to wasza własność, zbudowana dla 9 karpiarzy z Rzeszowa którzy na nim ciągle wegetują - nikt inni bron boże nie myśli nawet zeby przyjechac na ryby

Specjalnie sprawdzałem tydzien wcześniej, czy przypadkiem nie wymyśliliście sobie żadnych zawodów - ani na stronie PZW, ani tym bardziej tego waszego całego klubu nie było słowa o jakimkolwiek wyłączeniu zbiornika - zajeżdzam wczoraj i co - DZIEN PRZED ROZWIESZACIE INFO O ZAWODACH I WYŁĄCZENIU DWÓCH NAJLEPSZYCH BRZEGÓW -  BRAWO, SZLAG BY WAS TRAFIŁ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kali napisał:

Do zarządców z Carp Pubu:

 

przecież zbiornik to wasza własność, zbudowana dla 9 karpiarzy z Rzeszowa którzy na nim ciągle wegetują - nikt inni bron boże nie myśli nawet zeby przyjechac na ryby

 

Całkowicie się zgadzam. Proponuję poruszyć temat tego łowiska na najbliższym zebraniu okręgu Rzeszów. Chyba, że Carp Pub to mafia nie do ruszenia. 

Nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goście z CarpPub zrobili z Lipia naprawdę fajne łowisko praktycznie od zera w czasach kiedy karpie łowiła garstka ludzi. Dzięki temu wszyscy wspaniali karpiarze z okolic mają gdzie łowić bo łowisko jest w miarę dopilnowane. Zrobili sobie zawody na zakończenie sezonu, jak dla mnie nie ma nic w tym złego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie neguje organizacji samych zawodów, nikt tu też nie ujmuje zasług panom z Carp Pubu - nic bym nie napisał, gdyby wcześniej poinformowali innych wędkarzy. Specjalnie - tydzień wcześniej przewertowałem kalendarz imprez PZW oraz ich stronę klubową, bo taka sytuacja zdarza sie nie pierwszy raz - słowem nie było o żadnych zawodach, ani w jednym, ani w drugim miejscu. Mogą sobie kończyć sezon i pięć razy do roku, ale niech wcześniej informują i nie odbierają przyjemności innym. Spakowany, z całym majdanem na kilkudniową zasiadkę musiałem zawrócić do chaty, bo koledzy dzień wcześniej wywiesili kartkę - KPINA - nigdy wcześniej na żadnym innym zbiorniku, na żadnych innych zawodach(a też na nie jeżdżę) nie spotkałem się z tak olewatorskim podejściem do reszty wędkarskiej braci, właśnie dlatego postanowiłem skomentować to sposób taki, a nie inny, a pan obrońca uściśnionych niech sobie w buty wsadzi komentarze, jak nie wie, jak było

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, krystianCarp napisał:

taki żarcik no chyba nie myślicie ze w polszy takie sztuki by przetrwały tarke 

Są w Polsce i takie. Tak mianowicie to chyba Ci sie pomyliły kwiecień z listopadem co ? Bo bo akurat z tego co wiadomo prima aprilis wypada 1 kwietnia :)  Takie bajki to prosze puszczać na stronach PO-PiSu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2018 o 10:00, kali napisał:

Nikt tu nie neguje organizacji samych zawodów, nikt tu też nie ujmuje zasług panom z Carp Pubu - nic bym nie napisał, gdyby wcześniej poinformowali innych wędkarzy. Specjalnie - tydzień wcześniej przewertowałem kalendarz imprez PZW oraz ich stronę klubową, bo taka sytuacja zdarza sie nie pierwszy raz - słowem nie było o żadnych zawodach, ani w jednym, ani w drugim miejscu. Mogą sobie kończyć sezon i pięć razy do roku, ale niech wcześniej informują i nie odbierają przyjemności innym. Spakowany, z całym majdanem na kilkudniową zasiadkę musiałem zawrócić do chaty, bo koledzy dzień wcześniej wywiesili kartkę - KPINA - nigdy wcześniej na żadnym innym zbiorniku, na żadnych innych zawodach(a też na nie jeżdżę) nie spotkałem się z tak olewatorskim podejściem do reszty wędkarskiej braci, właśnie dlatego postanowiłem skomentować to sposób taki, a nie inny, a pan obrońca uściśnionych niech sobie w buty wsadzi komentarze, jak nie wie, jak było

 

 Uff jak dobrze przynajmniej sandaczy sobie połowie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, Dawid012 said:

Czy na zbiorniku lipie 1 występuje duża populacja szczupaka ?

Chyba ze trzy albo dwa lata temu nie wracałem bez ryby na koncie, oprócz ostatniego łowienia gdzieś całkiem późno, od tamtej pory nie wiem czy złowiłem szczupaka na Lipiu, jakoś się to ucięło (sam mniej jeżdżę troche zniechęcony wynikami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ja się wtrace że swoją subiektywna ocenę. Nie wiem czy panów z trupkiem bądź łowiących na żywca można nazwać karpiarzami, a już spraw wchodzenia w stanowiska nie poruszam bo to kwestia miedzyludzka. I w sumie odnośnie samego łowienia na lipiu na ostatnie 3 wypady wpadły na jednym dwie ryby bólen i tolpyga. A pozostałe bez kontaktu z drapieznikiem. Odnośnie bolenia miał też dziwne plamy na skórze. 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.