Skocz do zawartości

Lipie


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

jak tam z sumem na Lipiu wiem że jest go tam bardzoooo tylko czy zaczyna brać ? bo zamierzam wybrać się na noc w tym celu pytanie tylko czy warto ?

Warto się wybrać na nockę na suma ,jest go tam naprawde dużo ale nie polecam na tym weekendzie 20-22lipca ponieważ są zawody karpiowe i trzeba zamknąć cały zbiornik ,jakby nie mogli jednego brzegu sobie zająć:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz adekwatny do postu powyżej. Jakby każdy wypisywał takie teksty co/kto/gdzie łapie usłyszane od kogośtam, który usłyszał od kolegi, który ma wujka który ma kolegę i słyszał że taka rybka padła... A może ktoś nie chce rozgłosu i nie pisze że złowił takiego sumka? Zacznijcie jeździć nad wodę i łowić a nie żyć internetem i opowieściami usłyszanymi z dziesiątej ręki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że nie jesteś łowcą tego suma, więc powtarzam, daruj sobie takie komentarze na forum. Jeżeli łowca nie będzie chciał się pochwalić, to się nie pochwali. Poza tym, nie Twój interes, kto ile czasu spędza nad wodą. A teraz wracamy do wątku o Lipiu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz adekwatny do postu powyżej. Jakby każdy wypisywał takie teksty co/kto/gdzie łapie usłyszane od kogośtam, który usłyszał od kolegi, który ma wujka który ma kolegę i słyszał że taka rybka padła... A może ktoś nie chce rozgłosu i nie pisze że złowił takiego sumka? Zacznijcie jeździć nad wodę i łowić a nie żyć internetem i opowieściami usłyszanymi z dziesiątej ręki:D

Post edytowany.

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie jak można dojechać na Lipie II (bodajże Mrowla) bo nie mogę znaleść drogi która tam prowadzi. Jakie tam ryby tam występują, jeżeli możecie poratujcie mapą z dojazdem. Dzięki pozdrawiam i połamania

Dojazd bez problemowy, jedziesz w stronę Mrowli ,co prawda jest tam zakaz wjazdu ale można jechać dojeżdżasz do mostku i za mostkiem dosłownie 1-2 metry skręt w lewo jadąc od Lipia.Byłem tam ostatnio to pobawiłem się z karpikami ,karasiami i złowiłem lina na 41cm ,wszystko na kuku.Skoro jest mała rybka to i może uchowała się ta większa ,możesz spróbować połowić na Lipiu II.

- - - Updated - - -

Tak, od piątku do niedzieli zbiornik zarezerwowany. Odbędzie się druga tura Grand Prix Lipie 2012 organizowanego przez Sekcję Karpiową Rzeszów

link:Aktualności

I znowu zawody :mad:

Trzeba się wybrać na Wólkę Niedźwiedzką tam można coś połowić jak mój ulubiony zbiornik Lipie zamkniety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.