Skocz do zawartości

Lipie


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka fotek z zawodów.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie myślą że im wszystko wolno:(, mogli sobie inne łowisko wziąć:D ,no ale zaraz napiszą gdzie Ja byłem jak jest sprzątanie łowiska ,albo to że jeszcze 5 lat temu nie było ryb bo to oni zarybiają .

Jeżdżę tam około 15 lat i zawsze tam była ryba bo jest to stary zbiornik i niech mi ktoś nie pieprzy że dzięki nim jest tam ryba,a śmieci jak były tak są .:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolegom się chce zajrzeć na Lipie II w ramach alternatywy w czasie zawodów...

To w koncie między drogą a mostkiem, w sobotę 31,08,2013 zostało wyciągnięte dwa karpie 7 i 8 kg i kilka mniejszych 2-4 kg. I jedno coś co gościowi wybrało 150m z bębna i poszło w świat wiec jakie duże to było to nie wiem.

Ja w sobotę od 17.00 do 22.00 miałem parę brań (nastawiałem się na drobnice raczej) zameldowały się dwa leszcze i karpik 2kg. Wiec nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz żeby nie było ja w żadnych zawodach nie biorę udziału. A tu masz świętą racje jak jest mniej ryby i ryba jest sprytniejsza to jest sztuka złapać coś wiec Lipie II było by bardziej wymagającym zbiornikiem na zawody. Ale to chyba bardziej własnie o to chodzi żeby zablokować i chwilowo sprywatyzować łowisko dla swoich ziomków że tak powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zapędziliście się trochę w tych oskarżeniach, że rzekomo zbiornik rezerwowany jest dla własnego kolesiostwa. Każdy, powtarzam każdy może brać udział w tych zawodach (przynajmniej moich) więc nie wiem po co to gadanie. Jest jeszcze wolne miejsce dla drużyny, więc zapraszam. Zobaczycie to "kolesiostwo". Zrobiliśmy zawody z wpisowym na każdą kieszeń, wlaśnie po to, aby każdy chętny mógł spróbować swoich sił w 3 dniowej rywalizacji. Zdrowej i towarzyskiej. Startują koledzy od nas z forum i nie widzą w tym problemów.Każdy członek PZW ma prawo startu i organizacji zawodów, więc działajcie.

Sent from my Lumia 520 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz troszkę się zapędziliśmy fakt. Nie można też wszystkich zawodów wrzucać do jednego worka. Bo masz racje są zawody dla wszystkich i dla kolesiów i chyba tak zawsze zostanie. Wiesz z jednej strony zawody fajna sprawa z drugiej też nie diwę się że się czasami ktoś bardziej lub mniej zdenerwuje. Wiadomo ktoś w końcu ma chwilę by nad wodę pojechać a tu lipa, bo zajęte wiadomo raz drugi ale jak ktoś ma pecha i jedzie 3-4 razy na ryby w sezonie i z tego 3 razy trafi na zawody to takiego ma prawo szlak trafić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są zawody to zazwyczaj jadę na Niedźwiadek lub wspomniane Lipie II.

Na Lipiu II zazwyczaj siadam tutaj na początku od wjazdu przez mostek około 30-40m ,tam jest w miarę płytko bo jak sprawdzałem markerem do strasznie dno jest urozmaicone doły po 5-8 m.

Efektów powalających nie miałem ale takie 2-3kg karpiki ,leszczyki po 35-40 cm ,liny 20-41cm no i karasie.

Można też usiąść od strony Kruszgeo ale tylko do 19tej ponieważ zamykają szlaban i przymusowe siedzenie do 6,00 ,idzie się dogadać ze stróżem :beer: i można przejechać przez zakład.:)

- - - Updated - - -

40 sekunda filmu ,podobno autami nie wolno tam wjeżdżać ,a tu jakoś auta stoją na zawodach ,kolejna sprawa która mnie wk....a .

Im wolno wjeżdżać ale nam nie :mad:.

Trzeba coś z tym zrobić,zakończyć to samowole.:mad:

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie odpuszczę Lipia z piątku na sobotę poroszę zaznaczcie gdzie to Lipie II jest bo ja nie mam zielonego pojęcia natomiast wiem gdzie jest zbiornik tak gdzie są zawody ale II nie wiem proszę o odpowiedz. Matesz91 no masz racje ale z kasą 400zł od pary na jedna noc to dużo :/

Edytowane przez Laskovik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to już do tych

trzeba się zwracać, co organizują zawody 3x w sezonie :)

Witam

Jednak nie 3x w sezonie tylko dokładnie 7x no chyba trochę za dużo,przyznacie rację

Wychodzi 22dni zamkniętego Lipia.:mad:

Daty zawodów z tego roku.

10-12.05

17-19.05

5-7.07

12-14.05

23-25.08

5-8.09

20-22.09

Edytowane przez Januszs78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.