Skocz do zawartości

Składki i opłaty 2013


Laskovik

Rekomendowane odpowiedzi

W Okręgu Krosno wygląda to tak:

Okręg PZW Krosno

Poza tym znów jest zakaz zabierania lipienia na Sanie od ujścia Hoczewki do ujścia Osławy( pstrągi można prać, widocznie jest ich w bród, a z pewnością będzie ich w bród przed Muchowym Pucharem Sanu i Spinningowym Pucharem Sanu; więc w długi majowy weekend rzeka znów zasłynie w całym kraju niesamowitą ilością ryb).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że w okręgu krosno jakoś to normalnie jest wszystko jasno klarownie i za dobra cenę. Czekam na co powiedzą o kładkach o Rzeszów jak bedzie lipa to przenoszę się do krosna na san mam 20km więc na pewno żałował nie bede.

Witam.

A co w rzeszowskim jest takie nie jasne:confused: ? To że jedna składka na wszyskie wody ?:o

Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie wygladać opłata w TBG? będzie w 2013r. dopuszczone J.Tarnobrzeskie:)?."Dinozaury" nic nie robią w zarządzie z roku na rok coraz gorzej i coraz więcej zakazów.Kiedyś była krajowa opłata i było oki. PZW dla mnie to jedno wielkie bagno.

Edytowane przez Kajtelek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Redfer

No jest taka różni, że są już podane wysokości składek a u nas (Rzeszów) jak zwykle nic:confused: chociaż żeby się dogadali o porozumienia z Krosem lub Przemyślem chociaż. Krosno i Przemysl dogadali sie i jest w porządku a u nas nic taka bieda z łowiskami, tragedia a nie mówiąc o rybach. Mój "rekord" na Wisłoku to byl leszcz koło 40cm to chyba mówi samo za siebie. A nad wodą jestem często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Redfer

No jest taka różni, że są już podane wysokości składek a u nas (Rzeszów) jak zwykle nic:confused: chociaż żeby się dogadali o porozumienia z Krosem lub Przemyślem chociaż. Krosno i Przemysl dogadali sie i jest w porządku a u nas nic taka bieda z łowiskami, tragedia a nie mówiąc o rybach. Mój "rekord" na Wisłoku to byl leszcz koło 40cm to chyba mówi samo za siebie. A nad wodą jestem często.

Dogadanie się okręgów kolego wymaga kompromisu, a z tego co słyszałem Krosno i Przemyśl nie chcą warunków partnerskich, czyli bez dopłat ze strony naszego Okręgu. A kwestia opłat? Jesteś pewien, że Okręg Tarnobrzeski i Krośnieński ma już znaczki i hologramy? Bo bez tego nie opłacisz ani tu ani tam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Łukasz Z potwierdzam twoje słowa.Ja zamknę chyba sezon ładnym Pike 70cm po za tym kaszanka.Zastanawiam się nad opłaceniem karty na przyszły sezon,czy jest sens :) bo z rybką coraz gorzej a kontroli brak tak to 300zł będzie w kieszeni na wakacje ,a łapać też będę.

Co do liczby rybek to masz kolego racje ale myślę że trzeba opłacić żeby syfu nie było podczas kontroli:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie ma to jak walić w dupsko na każdym kroku. I najlepiej wędkarzy.

Niech jeszcze więcej podniosą ceny.

Nie chce bluzgów pisać ale to jest chore.

W każdym cywilizowanym kraju składka roczna kosztuje nie wiecej jak 300zł dla każdego przy zarobkach kilka razy wyższych niż nasze i nie trzeba należeć do chorej organizacji.

Tylko w tym je............... Pzw ktoś nie myśli.

Po prostu.

I oczywiście nie ma wyszczególnione czarno na białym co dostaje w zamian za opłatę.

Czyli płacę nie wiadomo za co. Za chwile jeszcze w trakcie trwania sezonu okaże sie ze wszystko się zmieniło i wprowadzono nakazy zakazy i rozkazy.

I jeszcze trzeba pamiętać żeby sekretarkę z papierami zabierać na nad wodę.

I zaświadczenie z ZOO że się nie jest jeleniem...... Tylko osłem.

juz taniej wyjdzie kupic licencje na jakies prywatne łowisko albo pie......e PZW.

To będzie najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż mylicie się Panowie - ubecja z PZW myśli intensywnie, ale tylko o sobie - przecież trzeba z czegoś opłacić pensje Prezesa-Towarzysza Generała, oraz innych, terenowych działaczy drobniejszego płazu...

Osobiście nie opłacę składki na 2013 rok w Okręgu Rzeszów - nad pozostałymi okręgami jeszcze się zastanowię - pamiętajmy koledzy, że z pijawkami najskuteczniej walczyć poprzez osuszenie bagna - ja mam ten komfort (inne hobby), że mogę zrezygnować z wędkarstwa na sezon czy dwa - później się zobaczy - zawsze można emigrować do jakiegoś normalnego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.