Skocz do zawartości

Sezon karpiowy 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Coś tam kiedyś przeczytałem, że ma być organizowany jakiś mini zlot karpiowy (czy coś takiego), już nie pytam kiedy itp. bo wiadomo, że to wyjdzie o wiele później, ale czy jest szansa, że to wypali w tym roku ?, bo chętnie bym się spotkał nad wodą z innymi użytkownikami.

PS. Wiem, że jeszcze dłuuuuuugo do wiosny, ale już nie mogę wytrzymać ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sander do wiosny już blisko a wtedy będzie można coś pomyśleć nad jakimś zlotem! Miejsce zawsze sie znajdzie, gorzej może być z frekwencją! Wszystko wyjdzie w praniu, a My z Krosna też może coś wykombinujemy na Balatonie, oczywiście jak władze pozwolą na jakieś 2 dniowe zawody, czas pokaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jak jestem jak najbardziej zaaa :) Ostatnio na Trzcianie termin mi się nie zgrał i musiałem się pojawić troszkę później, ale w tym sezonie obecność obowiązkowa :)

Jeśli mógłbym zaproponować to z racji tego, że większość forumowiczów łowiących karpie jest z Krosna i okolic, to może Sieniawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ryby złowić nie muszę, a piękny zbiornik :) Decydujcie, ja jednak byłbym za jakąś wodą PZW najlepiej duuużą :) Chyba, że przyjechalibyście w nasze rejony, to może Wilcza Wola? Piękny zbiorniczek. Mi to w sumie wsio rybka, bo i tak wszędzie będę musiał dopłaty robić. Czy to Krosno, Tarnobrzeg, czy komercja :)

Edytowane przez Mateusz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie liczył @manitu na łaskawość koreańczyka i reszty jego czopków,bo napinam się z nimi sam dwa lata a efektu brak.Może w tym roku jak będzie zebranie sprawozdawcze ktoś wreszcie ruszy szlachetne cztery litery i pofatyguje się chociaż przyjść na zebranie.

A spotkanie w większym gronie zorganizujemy-nie dygajcie:D

Edytowane przez lenox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manitu próbowałem paru rodzai tych kulek, na tej wodzie co łowie sprawdziło mi się przynajmniej tak to nazwę bo karpia wyciągnąłem, a łowiłem na Kulki Potatoez Concentrate. Koledze sprawdziły się Wanilia Sweetz, kilka amurów. Ale Słyszałem że mieszanka kulek bodajże Vario jest dość dobra i dorzucali do niej boostera. Co do miksów nie wiem jak wygląda sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje małej pomocy. Próbuje się przekonać do kołowrotka z przednim hamulcem. Co możecie mi doradzić? Rozmyślam nad 4 modelami co i nich sądzicie i który byście poradzili.

DRAGON MEGA BAITS METAL CARP FD760i

Kołowrotki morskie + big pit - - DRAGON

Anaconda Distance Carp

Anaconda Distance Carp

Daiwa Crosscast X 5000 LD

Daiwa Crosscast X 5000 LD

Daiwa Windcast-S 5000

]Sklep internetowy - MAKARFISH

[h=1][/h][h=1][/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę krótko ....

Dragona nie znam

Sanger cięzki ale leci z niego masakrycznie,

Daiwa jest w modzie jakoś mi nie podchodzi :)

posiadam okumę AXEON v2 i jestem z niego zadowolony znajomi śmiali się ze mnie co ja kupuję ale teraz widze że warto było

nie pytaj kto co by Ci polecił dopasuj krecioł do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo nie miałem styczności za bardzo z tymi kołowrotkami i nie łowiłem na kołowrotki bez wolnego biegu,tak że chciałbym się coś dowiedzieć, a nachodzi mnie na taki właśnie.

- - - Updated - - -

Co najgorsze to w sklepie internetowym sobie go nie potrzymam, a tym bardziej sobie nim nie pokręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytnko co sądzicie o nowych kołowrotkach karpiowych PENN ?

Affinity > Penn > Kołowrotki surfcastingowe > Sklep wędkarski FISHING-MART

i

Surfblaster > Penn > Kołowrotki surfcastingowe > Sklep wędkarski FISHING-MART

czy beda one tak dobre jak kołowrotki do spiningu ? wiem że nie ten temat ale jak by mod był zły niech przeniesie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie polecam tego z Dragona szkoda że tak daleko dał bym Ci bezpośrednio ze szpul kołowrotka odwinąć :mad::eek: wracam do żyłek o niebo lepsze niż to to coś. Na kołkach robi to to sie płaskie, niby tonie idealnie ale przy braniu na racicznicach itp przeciera się szybko i nie wiem czy ja miałem zleżały ale ciężko było na nim siłowo rybę przytrzymać przed kołkami :( czyli wielka kicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.