Skocz do zawartości

Sezon karpiowy 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Ja do tej pory używałem Prologica i TB, no i jak narazie nic się nie działo, raz tylko zawiódł mnie Prologic, ale jak się później okazało dość długo leżakował w wędkarskim, tak że wydaje mi się że to było przyczyną. A TB póki co za te pieniądze spisuje się OK. Co do Jaxona to bym sobie darował, to jeszcze nie ta jakość. Choć nie mówię że wszystko mają złe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, powoili robie zakupy, z czego zdecydowaną większość przez internet. I zatrzymałem się na klipsie i krętliku. Kompletuję bezpieczny zestaw. Jaki dobrać rozmiar krętlika, żeby klips dobrze siedział? Mam wybór w klipsach Tandem Baitsa, Kordy i Prologica. Gdzieś czytałem, że rozmiar 8 krętlika powinien pasować, ale chcę się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sniady patrzyłem w internecie na ich oferte i szczerze powiem że jest uboga:(, strasznie mało mają płynów, dipów, boosterów i wszelkiej maści komponentów i dodatków!! No nic, będąc w stolicy pojeżdze i poszukam jakiegoś sklepu, a jak nic nie będzie ciekawego, to zawsze zostaje NET:D Mimo wszystko dzięki za namiary:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manitu duzo kumple nęcili i czym i w jakich ilosciach moze to ja jakis blad popelnilem niewiem:confused: jaki smak tych kulek jaki mix mieli czy moglbys zdradzić ta tajemnice bo moze w lecie sie spotkamy to :beer: lykniem bo na wiosne niema szanas na zasiadke bo wyjezdzam do niemcowni i wracam w lipcu wiec planuje wszystko na lato.Ja to zawsze siedze na zasiadce na głebokim tam sa ciekawe miejsca a ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sniady patrzyłem w internecie na ich oferte i szczerze powiem że jest uboga:(, strasznie mało mają płynów, dipów, boosterów i wszelkiej maści komponentów i dodatków!! No nic, będąc w stolicy pojeżdze i poszukam jakiegoś sklepu, a jak nic nie będzie ciekawego, to zawsze zostaje NET:D Mimo wszystko dzięki za namiary:beer:

Zaglądnij do Karpiszona, adres: ul. Powstańców Śląskich 124 lok. 52 :)

PS. jeszcze nikt w tym sezonie nie łowił, a już 10 stron naklepane w temacie hehe :D:beer:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Mateusz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manitu duzo kumple nęcili i czym i w jakich ilosciach moze to ja jakis blad popelnilem niewiem:confused: jaki smak tych kulek jaki mix mieli czy moglbys zdradzić ta tajemnice bo moze w lecie sie spotkamy to :beer: lykniem bo na wiosne niema szanas na zasiadke bo wyjezdzam do niemcowni i wracam w lipcu wiec planuje wszystko na lato.Ja to zawsze siedze na zasiadce na głebokim tam sa ciekawe miejsca a ty?

Wiem tylko że nie nęcili dużo, smak kulek trudno określić:eek:,coś ala śmierdziel:rolleyes:, mix robiony od podstaw!! Miejscówki Ci nie moge zdradzić z wiadomych przyczyn:D

@Mateusz91 dzięki za namiary:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lenox no przede wszystkim jak z dostępem dla przyjezdnych:) Chciałbym zawitać przynajmniej na parę dni, z marszu to mi się troszkę nie opłaca. Jak z rozbiciem obozowiska i nockami tam. Czy gospodarz jest przyjaźnie nastawiony na tubylców:) Takie podstawowe informacje. A może później dojdzie do jakiegoś wspólnego :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lenox no przede wszystkim jak z dostępem dla przyjezdnych:)

Od ubiegłego roku łowisko jest otwarte dla przyjezdnych,po wcześniejszym kontakcie z właścicielem.Z rozbiciem namiotu nie ma problemu i miejsca też trochę jest.Numer wysyłam na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam, że gospodarz łowiska czyli Łukasz z pewnością pomoże Ci z wybraniem miejscówek i powie co nieco o łowieniu na tej wodzie. W tamtym roku byłem tylko raz - łowiłem dwie doby, ze względu na brak czasu:mad: ale w kolejnym sezonie planuję się pojawić tam kilka razy. Super woda jeśli chodzi o umiejscowienie. Przygotuj się na ślęczenie przy kijach, bo miśki na tej wodze dobrze wiedzą gdzie parkować po braniu, a mają gdzie to robić:D No i karpiszony mają tam "kopa", taka piąteczka na kiju robi swoje... porównywałbym z dobrą dyszką na innych wodach ;) @lenox kiedyś wrzucał fajną fotkę z holu miśka, jak wędzisko wygięte było od dolnika, to tak mniej więcej wyglądają hole na tej wodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.