Skocz do zawartości

Zawody spinningowe z cyklu Grand Prix - WKS


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne zawody mamy mieć 6 maja, a to przecież jest termin naszego zlotu. Leszek Flak proponował aby przenieść zawody na 20 maja, ponieważ 6 maja ma komunie w rodzinie, a 13 chłopaki jadą na jakieś zawody. Przy szybkich obliczeniach to 1/3 zawodników, która była na GP zapisała się na zlot. Jest możliwość przeniesienia następnych zawodów na 20 maja, albo na 3 maja? Szkoda sobie w drogę wchodzić.

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wszyscy startujący już wiedzą, że kolejne zawody odbędą się 3 maja. Rozmawiałem dziś z Norbertem. W tym roku przewidziane są puchary za pierwsze trzy miejsca, a nie jak było do tej pory tylko dla zwycięscy. Przewidziana jest również nagroda dla łowcy największej ryby w ciągu całego sezonu GP. Nawet jeżeli zawodnik, nie będzie miał szans na czołowe miejsca na koniec roku, to zawsze będzie mógł walczyć o miano łowcy największej ryby. Zapraszam wszystkich niezdecydowanych, bo jest pomysł i są chęci aby nasze GP prezentowało coraz wyższy poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie jestem zainteresowany startem w GP ale z racji tego, że planuję w tym tygodniu powędkować na Wisłoce w Brzeźnicy mam kilka pytań dotyczących organizacji tej imprezy:

1. Czy jest ściśle wyznaczony odcinek na którym będą odbywały się zawody? Jeśli tak, to jaki?

2. Czy odcinek na którym odbywają się zawody jest zarezerwowany?

3. Co z "cywilnymi" wędkarzami którzy znajdą się na odcinku na którym rozgrywane będą zawody?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Wedle formularza ogłoszeniowego spotykamy się przy moście w miejscowości Brzeźnica. Na tym docinku odbędą się Grand Prix. Ten fragment Wisłoki na czas rozgrywania imprezy powinien być zamknięty dla innych wędkarzy, ale tak nie jest. "Cywilni wędkarze" zapewne się przytrafią, jak na prawie każdych zawodach GP. Zachęcamy do startu w imprezie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

03.05.2012, Babica, Wisłok

SPINNINGOWE GRAND PRIX 2012

Wędkarskiego Klubu Sportowego przy Okręgu PZW Rzeszów

03.05.2012 R. -

Wpisowe: 20,00 PLN

METODA: SPINNING

-JEDNA TURA - 5 GODZIN ! - 700-1200

Serdecznie zapraszamy !!!!

Zbiórka w m. Brzeźnica (niedaleko Dębicy) o godz. 6.00.

Zgłoszenia i informacje:

Kol. Norbert Maczuga - 605 962 905

Czegoś tu nie rozumiem? Babica Wisłok ,czy Brzeźnica Wisłoka.:D

To jest napisane na stronie PZW RZESZÓW:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. W powyższych postach podałem stronę WKS-u, na której wszystko się znajduje. Z rzeczy najważniejszych. Zawody jutro. Wpisowe - 20 PLN. Zbiórka o godz 6 przy moście drogowym w Brzeźnicy. Zawody zostaną rozegrane na żywej rybie w jednej pięciogodzinnej turze (7-12). Uwaga - każdy zawodnik zobowiązany jest do posiadania aparatu cyfrowego lub w komórce. Powiadomcie swoich znajomych o zawodach, zachęcając ich do udziału w imprezie. Im więcej zgromadzi się nas na Grand Prix, tym lepiej. Prawo startu ma każdy wędkarz.:)

@Ricardo - W formularzu ogłoszeniowym zakradł się błąd. Jutrzejsze zawody zostaną rozegrane w Brzeźnicy na Wisłoce. Tegoroczne Grand Prix w Babicy przeszło już do historii. Sprawozdanie i galeria zdjęciowa z tej imprezy dostępna na stronie WKS-u.

Edytowane przez Mateusz Porada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok:). Ale przy moście drogowym a dokładnie gdzie? na CPN-ie,koło kościoła...Gdzie jeszcze jest miejsce:rolleyes:Na pewno Was znajdę do zobaczenia do jutra.:):beer:A na Wisłoce teraz rozumiem Myślałem że moście na Wielopoolce...:P Na fotce to chyba o tym moście mowa no nie?

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po zawodach jak dla mnie było OK.:):beer:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.