Skocz do zawartości

Zlot Wiosenny 2013.


DawidĆwikła

Rekomendowane odpowiedzi

Takie szkiełko dostanie łowca największej ryby. .

Jest motywacja, aby wędki zabrać, anie tylko:beer:.

A może w ramach „Zlotu” jakieś pokazy „twórców” i „warsztaty” np. wykonywania much , kogutów (@rapala) lub pokaz ustawiania „wobków” (@dzięcioł, @leszek). Np. w poście wyżej @popek jest zainteresowany i myślę, że wielu kolegów chętnie skorzystało by z wiedzy i doświadczeń .

Sam chętnie bym zobaczył / potrenował "macanie blanków" (@robbox4)- tylko bez skojarzeń.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ma ktoś w planach może spędzenie nocki z soboty na niedzielę na Kamionce ?

Nie będę ukrywał że chętnie się wybiorę na zlot z tym że z racji mojej profesji "karpiorz" pasowało by mi być od soboty i zaliczyć nockę więc jeśli ktoś ma chęć na wspólną zasiadkę to niech da cynka :P

A tak w ogóle to wybiera się może jakiś "karpiorz" na zlot ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz miał nadal problemy z transportem, to ja zmienię swoje plany i pojedziemy moją wyścigówką.

Kurde nie zostawimy Cię w Rzeszowie

Bądźmy w kontakcie w piątek wieczorem, wówczas podejmiemy decyzję.

A propos. Czy ktoś myślał nad miejscem i godz. zbiórki w Rzeszowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej przedstawiamy listę nagród oraz upominków od sponsorów imprezy, które to zostaną przekazane uczestnikom zlotu już w najbliższą niedzielę :)

- I miejsce .. Największa ryba metodą spiningową lub muchową - Puchar + mały komplet akcesoriów Rapala

- I miejsce ...Największa ryba metodą stacjonarną - Duży komplet akcesoriów Rapala + 5kg zanęty Brud

- Najstarszy uczestnik Zlotu - Czapeczka Xzoga

- Dla forumowicza ,który jako pierwszy pojawi się na Zlocie - Czapeczka Xzoga

- 5 szt poduszeczek na szyję do samochodu Xzoga (dmuchanych),zostanie rozdane 5-ciu kierowcom na Zlocie.

Pozostałe nagrody które zostaną rozlosowane wśród wszyskich uczestników Zlotu:

- Dwie koszulki Xzoga.

- 20 szt naklejek XZOGA 12x27cm

- 3 kpl. główek jigowych PROVOCATOR

Oprócz tego, pozostała cześć zanęty (12kg), zostanie rozdana wśród tych,którzy będą łowili metodą spławikowo-gruntową.

Fundatorem głównym nagród jest pracownia BEST ROD CENTER z Rzeszowa oraz PSW TEAM.

Nagrody dodatkowe:

- 20 sztuk woblerów produkcji Zdzisława Czekały do rozlosowania spośród uczestników Zlotu.

Wszystkim uczestnikom Zlotu w imieniu PSW Team życzę miłej zabawy, do zobaczenia w Kamionce!

Lista nagród nie jest jeszcze zamknięta. Jeżeli pojawią się inne "fanty" to oczywiście poinformujemy o tym fakcie w tym wątku.

post-3-14545028386486_thumb.jpg

post-3-14545028386868_thumb.jpg

post-3-14545028387118_thumb.jpg

post-3-14545028387478_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako honorowy abstynent (zastrzegam, że nie taki znowu fanatyczny ;) ) pragnę z tego o to miejsca podziękować PSW TEAM za nieumieszczenie w regulaminie zlotu wzmianki o zakazie spożywania alkoholu :D:beer: Chłopaki jeszcze tylko ok. 96h i się widzimy! Niech nam woda rybną będzie w imię @dziencioła, jego byłej dziewczyny i czteroletniego Michałka AMEN! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może wędkę Cormoran Ulx Ultra Light Spin 2.25 1-9g? Jeśli tak to prosiłbym o zabranie - przymierzam się do zakupu i jak by była możliwość zobaczyć wcześniej na żywo to byłbym wdzięczny.

Producentów wobków i błystek proszę o zabranie modeli najmniejszych jakie posiadacie - chciałbym przetestować i ewentualnie zaopatrzyć się na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie typowo techniczne o dokładne miejsce niedzielnego spotkania.

Czy zlot (tzw. baza) odbywał się będzie na północnym brzegu zbiornika -pole namiotowe (wstep za opłatą), czy na brzegu południowym, teren koła Amur z Sędziszowa Młp., gdzie odbywają się zawody wędkarskie(ogrodzony plac z altaną i grilem murowanym, obok parking)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.