Skocz do zawartości

Zlot Wiosenny 2013.


DawidĆwikła

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się,że mogłem gościć w moim "domu' tak zacne grono :). Dziekuję organizatorom jak i sponsorom wspaniałych nagród:)No i oczywiście Witkowi, za najlepszy kociołek:).Już zaczynam myśleć o następnym zlocie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej przedstawiamy listę nagród oraz upominków od sponsorów imprezy, które to zostaną przekazane uczestnikom zlotu już w najbliższą niedzielę :)

- Dla forumowicza ,który jako pierwszy pojawi się na Zlocie - Czapeczka Xzoga

Czy ta nagroda, znalazła się w czyichś rękach??

Bo ja byłem przed 5 rano ale jako, że byłem 1-wszy raz i siedziałem nieco dalej od WAS niestety mnie nie uwzględniono ...

Załapałem się na wspólną fotę, między mną i Piterem siedział jeszcze jeden, nowicjusz .

Szkoda, ze tak wyszło może kiedyś skuszę się na powtórkę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej przedstawiamy listę nagród oraz upominków od sponsorów imprezy, które to zostaną przekazane uczestnikom zlotu już w najbliższą niedzielę :)

- Dla forumowicza ,który jako pierwszy pojawi się na Zlocie - Czapeczka Xzoga

Czy ta nagroda, znalazła się w czyichś rękach??

Bo ja byłem przed 5 rano ale jako, że byłem 1-wszy raz i siedziałem nieco dalej od WAS niestety mnie nie uwzględniono ...

Załapałem się na wspólną fotę, między mną i Piterem siedział jeszcze jeden, nowicjusz .

Szkoda, ze tak wyszło może kiedyś skuszę się na powtórkę :(

No tak w całym tym przyznawaniu nagród zamiast przyznania czapeczki dla "Osoby,ktora najwcześniej pojawiła się na Zlocie",czapeczka powędrowała w ręce "Najmłodszej osoby na Zlocie",moja pomyłka:). Podaj mi na PW swoje dane adresowe to wyślę koledze wspomniany upominek:).

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku dzięki za uratowanie resztki trunku przed naszym "pierwszym degustatorem";). Właśnie go skończyłem. Hand made najwyższych lotów. Do podziękowań Rapali dorzucił bym jeszcze podziękowania dla @Siksy za puchar oraz panu B. Brudowi za zanętę. Mimo pewnych obaw związanych z festynem, twierdzę,że zlot się w pełni udał. W końcu to nie miejsca tworzą klimat, a ludzie:beer:. Dzięki również dla moich współtowarzyszy wyprawy, w takim składzie można jechać... wszędzie.

Do zobaczenia.

post-22-14545028422575_thumb.jpg

post-22-1454502842307_thumb.jpg

post-22-14545028423597_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już po wszystkim:( a było tak fajnie, tylko żeby jeszcze rybki dopisały ale to sie nie liczy tylko atmosfera jaka jest na zlocie , spotkanie sie z osobami o wielkiej pasji , tezaz tylko czekać na urodziny. Chciałbym podziękować organizatorom za nagrody , Witkowi za wspaniały kociołek i wszystkim uczestnikom zlotu za atmosfere:). Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za przyjazne uściski dłoni od osób, które widziałem pierwszy raz w życiu.

Dzięki, Gochu, za przystępny instruktaż połowu na metodę - dopisałem kilka pozycji do listy zakupów.

Czekam na wreśniowy zlot - będę chciał być od początku do końca i zrehabilitować się za dzisiejsze spóźnienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super, bardzo fajnie poznać forumowiczów choć nie zawsze kojarzyłem kto jest kto :) To mój pierwszy zaliczony zlot PSW na następnym będę obowiązkowo. No i następnym razem muszę mieć kierowcę aby zintegrować się w 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czapeczka powędrowała w ręce "Najmłodszej osoby na Zlocie",moja pomyłka:).

No mój mały Adaś zgarnął czapkę:). Dzięki za fajnie spędzony czas i do zobaczenia we wrześniu. Dzięki Dzienciol za wobki, napewno wkrótce przetestuje i puszcze przelewik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.