Skocz do zawartości

Zlot Wiosenny 2013.


DawidĆwikła

Rekomendowane odpowiedzi

Kociołek rzeczywiście palce lizać :beer: Dzisiaj już przeglądałem zasoby światowej sieci w poszukiwaniu takiego urządzenia :D.

Jak byś nic nie znalazł daj cynk mogę załatwic takie jak na foto. Z polskiej odlewni z dobrego żeliwa. Chińskie żeliwo pęka wiem z własnych doświadczeń.

Pozdrawiam

post-1799-14545028513996_thumb.jpg

post-1799-14545028514396_thumb.jpg

Edytowane przez kafel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Zgłoszę się do Ciebie, ale nie w tym miesiącu bo mam poważniejsze wydatki.

Wyglądają fajnie, długie nóżki z tego co mówili koledzy na zlocie to podstawa. Pokrywka nie musi być dokręcana?

Pozdrawiam,

LJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio też miałem dylemat jaki kociołek zakupić.

Zdecydowałem się na kociołek Austriackiej firmy rossler.

Wykonanie na wysokim poziomie. Łatwo go samemu przenieść gdy jest gorący, odlew oceniam na bardzo dobry. Jedynie co mogło by być zrobione lepiej to dłuższe nóżki, ale to nic. Stawiam go na 3 cegłach szamotkowych, które dodatkowo dają ciepło i jest ok.

post-2111-1454502855663_thumb.jpg

Polecam.

Edytowane przez popek_1990r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.