Skocz do zawartości

Stawy w Trzcianie tzw "Dyndy"


Bastuś z Bratko

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na stawie kilka płotek i karasi oraz jeden karpik. Brania nawet dobre, nie było nudno. Kontrol SSR też była, i w dwóch przypadkach rybke bodajże karpia z siatki do wody pan kontrolujący wypuścił komuś z wędkujacych. A co tam było niezgodnego dokładnie nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Rzeszowa to w Trzcianie za kościołem skręca sie w prawo i jedzie sie jakieś 300m d przejazdu kolejowego. Za torami droga jest główna na prawo odrazu skręt, druga w lewo, i na wprost jest droga z góreczki to jedz wprost,miedzy domami, jakiś kilometr i dojedziesz do stawów. Po prawej stronie staw większy i tam łowi się zwykle, bo ten drugi to juz chyba do koła golfowego należy. Na przynęty polecam czerwone i białe robaki jeżeli karasie itp. chcesz lowić, połamania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to jestem zaskoczony, bo nie tak dawno brały bardzo dobrze, nawet coś większego, bo az wędką szarpło na podpórc, i karasi połowiłem. Ja prawdopodobnie jutro pojade tam na pare godzin to zobaczę co jutro będzie. Możliwe,że to przez to ochłodzenie,zazwyczaj im cieplej tym lepiej tam mi braly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam. Byłem wczoraj z kumplem i kobitką . Kumpel na spławiki płotki, ja na metodę ani dotkniecia a kobitka na kosyczek karpia i karasia złowiła;) W końcu wczoraj był 8 marca ryby wiedziały komu brać ;) Kobitka jest członkiem naszego forum, poproszę ją może doda zdjecia.

Edytowane przez skowron555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj wypięta przy brzegu 70-tka (karp lub amur) dzisiaj 3 karasie, karpik 54 cm i zerwany karp ok 60 (źle zawiązany węzeł przy ciężarku do methody:( ) ... ryby nie wybaczają błędów:D Ludzi nad wodą sporo , ryba bierze, byle wracała do wody to fun będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś nad wodą od godz 7 do 12. Brania już lepsze były jak w poprzednie próby, ale tak do 10. Później już tylko sporadycznie coś szarpało. Na feedera złowiłem karasia i karpia, poza tym miałem 3 spięcia karasi i karpika. Słońce ładnie daje, parasol konieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Byłem dziś popołudniu na tym większym stawie. Dwie wędki na methode i kukurydza na haczyku.

Parę ładnych karasi takich 0,5kg i zerwana większa rybka. Liczyłem na karpika ale chyba niewiele ich tam zostało. Woda dość brudna i pływa w niej jakaś jasna zawiesina. Jak wygląda tam sytuacja z węgorzem bo niedługo okres ochronny się kończy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.