Skocz do zawartości

Film, książka itp. ;)


rybka

Rekomendowane odpowiedzi

Stary ale "pojechałeś" z tymi zapiskami ! Również polecam - R E W E L A C J A ! Czytałem chyba z pięć razy. Można się pośmiać ale trzeba czytać też między wierszami bo w momencie wydania, nie dało się pisać o tych tematach w nieśmieszny sposób - wiadomo cenzura.

Na zimowe wieczory:Niezapomniane płyty historii rocka Jurka Skarżyńskiego - aż 3 tomy :)

Edytowane przez bronzo77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym polecić Wam najnowszy numer Wiadomości Wędkarskich. Jest min. super artykuł Andrzeja Lipińskiego o łowieniu pstragów zimą, ozdobiony extra zdjęciami. Dla łowiacych na lodzie jest rownież masa przydatnych informacji.Jest rownież ogólnopolska tabela składek i opłat na 2013 rok:)

Edytowane przez lama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam dobre filmy oraz książki. Dla zwłaszcza młodych wędkarzy polecam autora (został okrzyknięty niesłusznie zresztą socjalistycznym pisarzem) Jerzego Putramenta "balet boleni". Po przeczytaniu tej książki postarałem się o odpowiednie błystki i zacząłem z prawdziwego zdarzenia łowić bolenie. Również dla młodych wędkarzy polecam Arkady Fiedler "Kanada pachnąca żywicą" oraz "I znowu kusząca Kanada".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów Lionela Messiego Polecam Książkę którą niedawno przeczytałem "Messi Chłopiec, który zawsze się spóźniał (a dziś jest Pierwszy)"

A i film Jesteś bogiem (pewnie niektórzy juz go oglądali ) polecam tą właściwą wersje (nie tą w której widać mikrofony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dla młodych wędkarzy polecam Arkady Fiedler "Kanada pachnąca żywicą" oraz "I znowu kusząca Kanada".

"I znowu kusząca Kanada" faktycznie warto przeczytać. Starsze wydania tej książki można znaleźć na allegro za grosze(ja kupiłem za 2zł).

W tej chwili czytam "Mongolia — wędkarski survival. Survival z ludzką twarzą". Jak dla mnie genialna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.