Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

A propo dzisiejszych zawodów spinningowych w Rzemieniu...Organizowanie zawodów na stawie nr 3 to pomyłka !

Było 9-10 uczestników (ludzie raczej nie z przypadku), wszyscy z wynikiem 0...Oczywiście nie ma co się dziwić skoro wymiarowych drapieżników (bo tylko takie się liczyły) pływa tam pewnie kilka sztuk (jeśli w ogóle jeszcze są, bo nawet dzisiaj na zawodach przechodząc obok jednego grilla zobaczyłem na ruszcie kawałek szczupaka.Sądząc po rozmiarze "dzwonka" max 50 cm i to pewnie z niespotykalnie długą  płetwą ogonową :D  ).

Wydaje mi się że już lepiej zorganizować zawody na Wisłoce (przynajmniej by człowiek kleni połowił a i jakiś boleń by się przyplątał).

Podsumowując - powiem za siebie ...Tragedia.U mnie 4 szczupaki ,największy 48 cm.Kolega który nastawił się na okonia - 3 sztuki max 12 cm.

Staw nr 3 jest na prawdę nie złą i piękną wodą(jeśli odpowiednio o niego zadbać), ale realia są takie że pływa tam głownie 30 cm karp i w dodatku chory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy on nęcenia zanętami czy tylko kulki i pelety?

Pytam bo raz był zakaz to dotyczył kulek  i peletów, tak przynajmniej słyszałem.

Czy nie lepiej by było zamknąć łowisko na tydzień lub 2 żeby woda się oczyściła?

Edytowane przez gunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Byłem w piątek od 20 do 1:30 na 1. Co ciekawe coraz więcej ludzi łowi na 1.

Łowiłem na czerwone, wątrobę i kuku-  najskuteczniejsze tam, miałem jeszcze groch ale brania rzadsze i chyba przez mały haczyk miałem problem z zacięciem.

Dużo brań ale jak nigdy miałem dużo pustych zacięć.

Ryby jakie udało mi się złowić 3 karpie(największy 57 cm)  5 leszczy i karaś 36 cm.

2-ka oblegana chyba po ostatnim filmie Lucia i wszyscy nastawieni na amura :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.