Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie w zeszłym tygodniu byłem na rzemieniu ponieważ mieszkam w dębicy jestem tam często, przyjechałem wraz z bratem na łowisko około godziny 4 rano po rozłożeniu sie zarzuceniu zestawow siedzielismy w namiocie i czekalismy ( zasiadka miała trwać 3 dnii) ok. godz 8 pierwsze branie na macie ląduje lin 38 cm , ok godziny 9:20 kolejne branie lin 40 cm , ok godziny 10:30 mam branie zacinam na macie ląduje karp 2,350 kg. Później brat ma branie zacina karp ucieka w zaczep i jest po walce :) do godziny 16 zero bez bran ,ok 16:30 mocne branie jednak wybiegam z namiotu karp stanol i niestety spakowalismy sie i pojechalismy ponieważ przyszła bardzo duża burza ;/ Zasiadke powtarzamy juz we wtorek wiec zapraszam do wspolnego karpiowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a po co to składać ? samochód może sobie stać a Tu możesz sobie siedziec lub spać w namiocie i nikt Ci nic nie zrobi bo nie ma takiego prawa :) nie jedno krotnie w tym roku tak siedziałem i nigdy nikt mi nic nie mowił , zdażało sie że mowili zeby nie łowić w nocy co szanowałem zapadał zmrok zwijałem wędki i szedłem sobie spać albo siedziałem z kimś kto akurat był nad wodą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Tj 24 lipca bylem na rzemieniu siedziałem od 3 w nocy do 21:30 na grobli , niestety tylko 2 brania i to nie zaciete , jeżeli chodzi o karpie to bardzo słabo żerowały , na kulke chlopaki którzy siedzieli z pustkowa złapali leszcza 60+ i mieli ładnego karpia lecz spinka , na koszyk siedziało 3 osoby i każdy z nich coś połowil były to leszcze karpiki itp:) ogólnie można powiedzieć że nie ma sie cos tam wybierać jak cisnienie szaleje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wróciłem z nocki z Rzemienia. Wynik to karp 4,25kg:D.

[ATTACH=CONFIG]11247[/ATTACH]

Sorry za jakość. Zdjęcie robione komórką.

Witam. Kolego na którym stawie złowiłeś tego karpika i na co. Ładny.

Nocne łowienie na weekendzie jest dozwolone czy to znaczy ze z piątku na sobotę i niedzieli na poniedziałek można wędkować w nocy ( czy tylko sob-niedz) ?

Nigdy jeszcze nie wędkowałem na Rzemieniu a zbliża się urlop więc chciałbym się tam wybrać na grunt.

Prześledziłem temat ale jeszcze jakby się ktoś podzielił informacjami gdzie się rozbić i na co najlepiej wędkować będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięto zbędny cytat.

Kolego na rzemieniu nie ma znaczenia gdzie sie rozbijesz :) osobiscie łowie na brzegu nie na grobli :)

Co Do przynęt to chyba każdy rodzaj :) chociaż ostatnio coś się działo na śmierdziuchy :)

Niewiem czy wiesz ale łowisko jest NO KILL , Każda ryba ma jak najszybciej w jak najlepszym stanie wrócić do wody ! Obowiązuje zakaz nęcenia kulkami proteinowymi do końca sierpnia , Połów nocny dozwolony jest w weekend tj z piątku na sobote i z soboty na niedzielę :)

Polecam Próbować co do przynęt nigdy nie wiadomo na jaką przynętę rybka ma ochotę:)

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolego na którym stawie złowiłeś tego karpika i na co. Ładny.

Nocne łowienie na weekendzie jest dozwolone czy to znaczy ze z piątku na sobotę i niedzieli na poniedziałek można wędkować w nocy ( czy tylko sob-niedz) ?

Nigdy jeszcze nie wędkowałem na Rzemieniu a zbliża się urlop więc chciałbym się tam wybrać na grunt.

Prześledziłem temat ale jeszcze jakby się ktoś podzielił informacjami gdzie się rozbić i na co najlepiej wędkować będę wdzięczny.

Tego karpia złowiłem na stawie nr 2, na THE METOD. Przynętą była kukurydza. Według mnie najlepsze miejsca są blisko krzaków które znajdują się w wodzie. Z przynętą to różnie. Przede wszystkim kulka( nie wolno nęcić) lub kukurydza. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doskonałe brania kilka karpików, leszczy, płoci i karasi. :):):)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez mateusz95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wróciłem właśnie z nocki z Rzemienia. Były zawody, więc z konieczności musiałem wędkować na grobli, jednak dobrze że się tak stało, bo była do udana zasiadka.

Wyniki:

1. Karp 2,50kg.

2. Amur 1,50kg.

3. Amur 5,00 kgAby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

4. Karp 3,50kg.

5. Karp 2,50kg.

6. Karp 1,50kg.

Edytowane przez MB.karp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wróciłem właśnie z nocki z Rzemienia. Były zawody, więc z konieczności musiałem wędkować na grobli, jednak dobrze że się tak stało, bo była do udana zasiadka...

Fajny Amurek :rolleyes:

Na co? Ja próbowałem jedną wędką go ściągnąć, ale nie połakomił się na słodką śliwkę + ananasowy sok :mad:

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.