Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak:

koła zostały połączone koło teraz nazywa się koło pzw mielec, prezes krzysiek tylutki ,obiecywali że staw nr3 będzie uzdatniony do wędkowania wisła też ma być i mają spuścić wodę ze stawów 1 i 2 przenieść ryby do stawu 3 pogłębić i oczyścić dno oraz umocnić groblę i wpuścić z powrotem ryby i ma być więcej zarybień ale co z tego im wyjdzie to zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Żywej duszy nie spotka w Rzemieniu :eek:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czyli nie mogę ani nęcić zanętą, żadnym ziarnem, rozumiem że na feeder z koszyczkiem też nie no chyba że z pustym? Należy zawiązać do żyłki haczyk na to robaczek i rzucić gdzie popadnie i modlić się żeby jakaś ryba go znalazła.Śmiech na sali ! :mad::mad::confused:

Gdybym wiedział o tym wcześniej na 100% nie opłacił bym na ten rok karty!

Niedługo stawy w rzemieniu przerodzą sie w rezerwat i będzie można je tylko z daleka oglądać.

Po prostu brak słów.

Edytowane przez mateusz95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzemień to brzmi dumnie.... Ludzie robią sobie nadzieje a i tak prywaciarze kupią wodę i tylko kwestia czasu jak do tego dojdzie... Problem jest głębszy ale cicho sza bo kasa się utopi:D:cool: A za jakieś 4-5 lat I Wisłoka będzie w podobnych tarapatach.Na pomorzu już rzeki prywatyzują o zgroza!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pomorzu już rzeki prywatyzują o zgroza!!!!!!!!!!!!!

Na razie prawo na to nie pozwala. Wody płynące są państwowe. Obwód można, co najwyżej, dostać w dzierżawę na określony czas. Oczywiście tylko, żeby prowadzić gospodarkę rybacką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie stęskniliście się za mną :P Dobra do rzeczy :P W tym roku miałem przerwę, jakoś brak chęci do wędkarstwa :( a, że za pare miesięcy stuknie mi 18stka tak więc płacę składki na równi z wami :D. Jak tam z tym Rzemieniem ? Opłaca się jeździć jeszcze ? Bo tak się zastanawiam na nowy sezon gdzie płacić składki. Bo z tego co się orientuję w jak zapłacę w Tarnobrzegu to mam taniej lecz (chyba) nie obejmuje Rzemienia. Ew. są w pobliżu Mielca jakieś fajne miejsca ;p Bo środek transportu będzie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie prawo na to nie pozwala. Wody płynące są państwowe. Obwód można, co najwyżej, dostać w dzierżawę na określony czas. Oczywiście tylko, żeby prowadzić gospodarkę rybacką.

Gdzieś to czytałem w gazecie ogólnokrajowej rok temu więc to tylko tak powtarzam...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie stęskniliście się za mną :P Dobra do rzeczy :P W tym roku miałem przerwę, jakoś brak chęci do wędkarstwa :( a, że za pare miesięcy stuknie mi 18stka tak więc...

Karpie dalej pływają. Na resztę bym specjalnie nie liczył. Z miejscówek w pobliżu Mielca to już chyba tylko Wisłoka :)

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku ładnych lat nie przybyło żadnych zbiorników w obrębie 20 km od mielca, powiem więcej ubyło!

Pierwszy to Poręby Rzochowskie, drugi to staw nr 3 w Rzemieniu. Więc jeśli Ci wisłoka nie pasi bo płynie to proponuje zwiększyć obręb poszukiwań co najmniej do 100 km!:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
A nie da sie wpakować kuku czy konopie do koszyka:confused: A zawsze można pokombinować i założyć koszyk wielkości kubka:D

Po co koszyk wielkości kubka, jak można inaczej sobie z tym poradzić - made in CCCP:D

Skoro zmielone ziarna zawarte w kulkach i zanęcie zakwaszają wodę, to nie wiem po jaką cholerę przeczą sobie możliwością nęcenia naturalnym ziarnem :D Hehe poczekajcie aż zaczną sypać surową kukurydzę, to dopiero będą rybska pływać do góry brzuchami. Polska to dziwny kraj :D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Mateusz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Skoro zmielone ziarna zawarte w kulkach i zanęcie zakwaszają wodę, to nie wiem po jaką cholerę przeczą sobie możliwością nęcenia naturalnym ziarnem :D

Bo uważają że co natura dała to dobre a kulki są fee bo są sztuczne i zawierają oleje rybne i inne tego typu rzeczy. Co do nęcenia ziarnami to tak jak pisał kolega @rapala ja bym się tym nie przejmował. Zanęta to przede wszystkim zmielone ziarna. Poza tym zanęte urabiasz we wiaderku. Jak przyjdzie kontrola co rzadko się zdarza to powiesz że to są zmielone ziarna kukurydzy konopi itp. Nie wieżą to niech badają. Jeśli nasypiesz kulki do worka PVA i walniesz w wodę jak udowodnią wędkarzowi że to były kulki a nie ziarna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.