Skocz do zawartości

Żwirownia w Zwięczycy-Rzeszów


mapet77

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

1,2,3 miejsce ponad 4kg ryb ,4 miejsce które zająłem ja to 3,345kg :)

Największa rybka zawodów karp 40cm 1,100kg złapany prze zemnie ,puchar był za 1 miejsce oraz największą rybę :)

U mnie jak i u sąsiada obok brały same malutkie leszczyki ,ale za to na feedera udało się wyciągnąć 4 większe leszcze i tego karpia :P

Od tych małych leszczyków nie można było się odgonić ,brały jak głupie ,za to starszy pan po prawej stronie złapał aż 3 ryby co było lekkim zaskoczeniem w porównaniu do nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Byłem wczoraj od rana do południa, brania były non-stop, w pewnym momencie stwierdziłem że będę łowił na jedną wędkę bo nie można było nawet spokojnie holować ryby bo na drugim kiju branie było - ale co z tego że brania były jak brała sama drobnica... Leszcze, Płotki i Karpie. Jak przyjechałem nad Żwirownie i rozkładałem sprzęt widziałem jak po drugim brzegu spacerowała SSR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę udało mi się złowić karpia 38cm. Na method fedder .Oczywiście pływa dalej, od kilku dni teren do okoła zbiornika jest koszony fajnie że ktoś o to dba ,tylko gdyby nie plażowicze i amatorzy kąpieli w cieplejsze dni to byłoby super ,niektórzy ludzie to naprawdę przesadzają i potrafią kilka metrów od spławika płynąć a pływaniu pontonem nie wspomnę .Ja osobiście bym do tej wody nie wszedł bo sam urwałem tam kilka spiningowych przynęt.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez matios01
dodanie zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam w ciągu ostatnich 2 tyg bodajże 3 razy i za każdym razem 7.30 - 8.00 pokaz pływania i późniejszej kąpieli, dziś już nie wytrzymałem i zwróciłem im uwagę, że jest tam zakaz pływania i parę osób łowi. Panowie sobie nic z tego nie robiąc przepłynęli 10 m od spławika i ja jeszcze zjebke dostałem, że jak śmiałem im zwrócić uwagę i że oni u siebie są to im wolno :cool:

Co do rybek to brania praktycznie non stop od 5 do 8, większość sama drobnica. Jedyne co cieszy to udało się wyciągnąć parę ładnych płoci pod 30 cm, których dawno tam nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś wieczorem byłem świadkiem sprzeczki wędkarza z facetem który przyszedł popływać. Szanowny pływak stwierdził że tu jest zakaz kąpieli a nie pływania i jemu wolno bo on tu mieszka . Oczywiście nie obyło się bez przekleństw i wyzwisk .Szkoda gadać. Odechciewa się wędkować w takich warunkach. A jeśli chodzi o ryby to zero brań na spinning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam w ciągu ostatnich 2 tyg bodajże 3 razy i za każdym razem 7.30 - 8.00 pokaz pływania i późniejszej kąpieli, dziś już nie wytrzymałem i zwróciłem im uwagę, że jest tam zakaz pływania i parę osób łowi. Panowie sobie nic z tego nie robiąc przepłynęli 10 m od spławika i ja jeszcze zjebke dostałem, że jak śmiałem im zwrócić uwagę i że oni u siebie są to im wolno :cool:

Co do rybek to brania praktycznie non stop od 5 do 8, większość sama drobnica. Jedyne co cieszy to udało się wyciągnąć parę ładnych płoci pod 30 cm, których dawno tam nie widziałem.

Cały czas ci sami goście, godzina pływania i "uczonej dysputy". W zeszłym roku widziałem ich kilka razy. Zeszłej niedzieli zastanawiałem się czy przypedałują i nie zawiedli. Szczytem było jak jeden wyłowił spławik i popłynął do najbliższego wędkarza zapytać czy mu się czasem nie przyda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra wczoraj zabrałem chwilę dzieciaki nad wodę pobawić się z drobnicą a tu banda debili :mad: skacze na banie do wody a w dodatku dosyć nawaleni i drą mordy i co drugie słowo to szkoda pisać :mad:

Jak bym był jeszcze z jednym lub dwoma kumplami na rybach a nie z dzieciakami to wpier..l ja nić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.