Skocz do zawartości

Żwirownia w Zwięczycy-Rzeszów


mapet77

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam cie

Ja ostatnio pojawiam się tam ,chce zobaczyć po kilkunastu wypadach czy coś tam jest

Aktualnie Karpia nie udało mi się przechytrzyć ,za to leszcza jak zawsze od groma i nawet kilkanaście ładnych płoci połapałem :)

Co do glonów to jakoś nie miałem z nimi problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj od rana nastawiony że może jakiś karpik się uwiesi lecz się strasznie zawiodłem ,leszcze a właściwie leszczyki spokoju nie dawały , nie zabrakło również ludzi słuchających muzyki oraz amatorów pływania  co mnie wkur**ło do końca i zawinąłem do domu

Raczej do jesieni odpuszczę ten zbiornik ,szkoda nerwów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Byłem dzis z spinem ze względu na wode w Wisłoku, cisza coś tam biło ale bez efektu. Ale widziałem wielki syf jaki zostawiają psełdo wędkarze i drugi obrazek jak wyjeżdża aumur około 1m i ładuje w worku. 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kolejny dzień stracony ,pojechałem z myślą ze się coś zmieniło może akurat trafie i połowie ,lecz jak zawsze nie było takiej możliwości ryby przez te 90 min (tyle miałem spokoju) nie współpracowały ze mną ,potem festiwal ludzi pływających ,po mojej prawej stronie gość pływał z jednej strony zbiornika na drugą , i po jakiejś godzinie z drugiej strony przypłynął gość który wszystko miał w dupie i pływał wszędzie gdzie się dało ,całkowicie jak by mnie nie było , Po prostu porażka.

Dzwoniłem na telefon komórkowy straży lecz oczywiście nikt nie odbierał ,jak dodzwoniłem sie na numer stacjonarny to pani zapytała czy pływają pontonem czy łódką ,jak powiedziałem że normalnie "kraulem" to powiedziała żebym zadzwonił na policję .....

Także dziękuję za taką pomoc ,kolejny dzień nad PZW który jest tragiczny i kolejny który mnie przekonuje że nie warto wydawać na nich złamanego grosza a co dopiero 300zł rocznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Ciężko powiedzieć czy pływa tam jakiś karp ale jak chodzi o leszcza to warto A na spławik można się fajnie pobawic

Zbiornik bardzo fajny taki trochę zarosniety i dziki ,znaczy więcej drzew tam jest niż na niektórych zbiornikach pod Rzeszowem  ,lecz jak wspominałem z rybostanem trochę gorzej :) w tygodniu warto bo mniej ludzi:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik jest bardzo fajny do łowienia, ponad  30 stanowisk, dno prawie bez zaczepów. Z ryb poza upierdliwymi uklejkami i wzdręgami głównie leszcz, karp nawet do kilku kilogramów (z tych co jeszcze nie trafiły na patelnię:( ) ale przeważnie mniejszy z jesiennego zarybienia. Jest ładny amur - w maju złowiony na zawodach prawie 8 kg, szczupak - potrafi uwiesić się na haku feedera z kukurydzą, sum. Dojazd od MPWiK przez most ale..jeżeli chcesz pojechać w prawo w kierunku rybaczówki (koło nr13) droga jest, a przynajmniej do niedawna była - beznadziejna. Po opadach wjeżdżasz na własne ryzyko! Jak jest sucho to dojedziesz też wzdłuż ogrodzenia nawet do Wisłoka. Na rekordy się nie nastawiaj ale rekreacyjne łowienie jak najbardziej :beer::P a niespodzianki sie zdarzają:o:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.