Skocz do zawartości

Kamionka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Hm.... dziwny jest ten post wcześniejszy ponieważ dzisiaj byłem przejazdem i jest tam tyle lodu jeszcze ,że 2 gości wędkowało z pod lodu. Na dzień dzisiejszy średnio 12 do 20 cm grubości w środkowej części ,a tafla jest wszędzie ale widać ,że szybko topnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po niemiłej wizycie na Czarnej zawitałem dziś do Kamionki. W ciągu kilku godzin na bata złowiłem ok 30 rybek. :)

Jazie i płotki. Większość ok. 20-25 cm. Przy ostatnim braniu zerwałem leszczyka (na moje oko ponad 30 cm).

Na fotkach kilka pierwszych ryb później padła mi niestety komórka.

Jutro pewnie też się wybiorę.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny zabawa z bacikiem. Oprócz płotek i jazi udało mi się wyholować lina na 35 cm. Oprócz tego zerwałem przed samym brzegiem drugiego lina podobnej wielkości i miałem na haku coś większego (pewnie karp) gwałtowny odjazd i guma niestety nie wytrzymała. Nie dane mi było zobaczyć tej ryby gdyż ostro przymurowała do dna.:confused:

Ogólnie miło spędzony czas:cool:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Kamionce po spinningować wraz synem.Na bocznego połowiliśmy kilkanaście okonków,ale nic konkretnego.Skuteczne kolory gumek na dzień dzisiejszy to perła,brązowe z pieprzem na płyciznach i bezbarwne z brokatem.Wszystkie okonki wróciły do mamusi.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Spławik, nęciłem na płotki czekoladową zanęta, ale jakoś tak tu jak i na Cierpiszu nie zwabiła ich :P na haku dziś miałem kukurydze, bo robaków zapomniałem kupić i o dziwo (dość duże ziarna zakładałem) brały te większe płotki a nie sztuki po 4cm.

Ogólnie polecam tu białego i pinke kukurydza bardziej z myślą o karpiu, bo drobnica wg mnie z przypadku na nią bierze. Co do zanęty kompletnie się nie znam i jak pisze płoć to biorę na płoć, i dodaje czy to do płociowej czy karpiowej pinkę, bardzo pomaga, wyraźnie po dodaniu widać wzmożoną aktywność ryb w rejonie nęcenia no i spławik częściej podskakuje

Można wiedzieć kiedy zawody żebym się wędkować nie wybrał w tedy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W tamtym tygodniu na żywca złapałem szczupaczka około 40cm. Od miejscowego dowiedziałem się, że kłusole wyciągneli na prąd większe sztuki.

Z tego co mi wiadomo, to Straż Rybacka asystowała przy odłowie tarlaków szczupaka - być może wzięto ich za kłusoli - zapytam dokładnie kolegi kiedy to było, ponieważ był przy tym.

Tak na marginesie, to na tym zbiorniku szczupaki (także niewymiarowe) są totalnie masakrowane przez wczasowiczów i pseudo-wędkarzy - zwłaszcza przy tej oddalonej części zbiornika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc autem obok tamy w kamionce widziałem dwóch chłopaków wybierających się ze spinem prosto pod samą tame :mad:

Panowie z PSR się wczoraj lansowali po Sędziszowie zamiast trzepać ludzi nad wodą.

Samemu trzeba było podbić a nie płaczesz na forum;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.