Skocz do zawartości

Kamionka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Rzadko tam zaglądam, choć już raz tam byłem w tym roku więc moje obserwacje wymagają weryfikacji.Głównie biorą tam teraz płotki 10 - 15 cm lub wzdręgi nieco większe ale na razie jeszcze nie ruchawe, i na nie najlepiej się nastawić, a co do przyłowów to leszcz, jaź, karaś i lin ale trafiają się bardzo rzadko, prawdziwym cudem jest złowienie karpia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Osobiście myślę że warto wybrać się na kamionkę ze spinem, mimo negatywnych opinii na temat tego łowiska.

To typowe łowisko szczupakowe, tylko trzeba trafić na dzień.

W tam tym roku na jeden wypad wyjmowałem po 3 sztuki szczupaków w granicach od 55-70cm i mniejsze.

Potrzeba zapoznać się z tym łowiskiem i poznać stanowiska szczupaka.

Pozdrawiam udanych połowów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba trzeba poznać, bo ja miałem tam bardzo kiepskie wyniki. Jeden dzień zapadł mi w pamięć jak z jednego miejsca wyciągnąłem 3 szt, a tak to zazwyczaj lipka:mad: Ale będzie trzeba próbować :) Najbardziej denerwują mnie tam tony liści łapanych z dna przez kotwiczki, ale da się przeżyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam.

Osobiście myślę że warto wybrać się na kamionkę ze spinem, mimo negatywnych opinii na temat tego łowiska.

To typowe łowisko szczupakowe, tylko trzeba trafić na dzień.

W tam tym roku na jeden wypad wyjmowałem po 3 sztuki szczupaków w granicach od 55-70cm i mniejsze.

Potrzeba zapoznać się z tym łowiskiem i poznać stanowiska szczupaka.

Pozdrawiam udanych połowów:)

Te szczupaki to @Piotrek10 chyba z TESCO.

Kamionkę znam bardzo dobrze, można powiedzieć wychowałem się na tej wodzie i moja opinia jest jedna. Tam nie ma ryb. wczoraj ok 2 h ze spinem w trzy osoby i ani jednego brania. Zresztą po ilości wędkujących można było się domyśleć wyniki. 0 ludzi 0 ryb. W tamtym roku PZW wyłowiło sieciami szczupaka a o powrotnym wpuszczeniu nic nikomu nie wiadomo. Zresztą o podobnej akcji pisał już jeden z forumowiczów w temacie Wisłoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.