Jump to content

Łowisko Hawłowice


FISHMAN78

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dzięki wielkie kolego ! Skoro ktoś już odpisał to może zadam pytanie, wiesz może jaki obowiązuje tam regulamin? Jakie są opłaty itd.? :) Gdyż nigdzie nie mogę takiej informacji znaleźć a może ktoś tutaj się orientuje.. :)

Link to comment
Share on other sites

Stanowiska od 1 do 10 rezerujesz wcześniej i potwierdzasz tydzień przed przyjazdem. Rezerwuj od 1 do 7. 8,9 i 10 nie ma sensu. 20 zł 1 wędka jedna doba czyli jak jedziesz w piątek rano, a wracasz w niedziele popołudniu za 2 wędki płacisz 80 zł. Zakaz zabierania ryb i przetrzymywania ich. Nie ma wytycznych co do sprzętu ale podbierak karpiowy mata i żyłka minimum 0.30 to standard. Jak bedziesz wyjeżdżał to Pani poprosi żeby pokazać jej auto czy czasem jakaś ryba się nie zawieruszyła. 1 km do sklepu. Otwarty jakoś dziwnie, bo chyba od 9 do 11 i od 16 do 18 ale godzin nie jestem pewien. Trzeba sprawdzać ważność produktów. My kupilismy 10 przeterminowanych Leszków ale Pani nam zamieniła na nowe.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Podpinam się do pytania z czystej ciekawości. Byłem w maju to połowiłem, chodź chodziły słuchy o wyłowieniu ryb. Odrazu dementuje tą plotkę ale ciekaw jestem co teraz się tam dzieje, bo już wtedy nie płyną kanał zasilający staw. Teraz po takich upałach i suszy to woda jest tylko chyba na 2 i 3. 

Link to comment
Share on other sites

Ja byłem 18-19 lipca na 48h. Stanowiska 5 i 6. Udało się złapać mi i koledze po karpiu, oba w okolicach 12kg. Gość na stanowisku obok również 2 karpie w podobnym przedziale wagowym. Natomiast panowie którzy siedzieli na stanowiskach 2 i 3 przez ten sam czas, złapali jakoś 8 ryb, 5 amurów i 3 karpie o ile dobrze pamiętam wszystko do 18kg max. Wychodzi na to, że tamte stanowiska są najlepsze.. Wszystko wywoziliśmy z pontonu ale bardzo długo trzeba było czekać na branie. Próbowaliśmy w kilku miejscach, moja wędka na którą wziął karp leżała ponad 20 godzin bez ruszania, kiedy zwijałem drugą wędkę i miałem wszystkie graty już w bagażniku :-) Co do stanu wody to nie była wtedy niska, ale to było miesiąc temu więc się mogło już coś zmienić.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy