Skocz do zawartości

Łowisko Hawłowice


FISHMAN78

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Stanowiska od 1 do 10 rezerujesz wcześniej i potwierdzasz tydzień przed przyjazdem. Rezerwuj od 1 do 7. 8,9 i 10 nie ma sensu. 20 zł 1 wędka jedna doba czyli jak jedziesz w piątek rano, a wracasz w niedziele popołudniu za 2 wędki płacisz 80 zł. Zakaz zabierania ryb i przetrzymywania ich. Nie ma wytycznych co do sprzętu ale podbierak karpiowy mata i żyłka minimum 0.30 to standard. Jak bedziesz wyjeżdżał to Pani poprosi żeby pokazać jej auto czy czasem jakaś ryba się nie zawieruszyła. 1 km do sklepu. Otwarty jakoś dziwnie, bo chyba od 9 do 11 i od 16 do 18 ale godzin nie jestem pewien. Trzeba sprawdzać ważność produktów. My kupilismy 10 przeterminowanych Leszków ale Pani nam zamieniła na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Podpinam się do pytania z czystej ciekawości. Byłem w maju to połowiłem, chodź chodziły słuchy o wyłowieniu ryb. Odrazu dementuje tą plotkę ale ciekaw jestem co teraz się tam dzieje, bo już wtedy nie płyną kanał zasilający staw. Teraz po takich upałach i suszy to woda jest tylko chyba na 2 i 3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem 18-19 lipca na 48h. Stanowiska 5 i 6. Udało się złapać mi i koledze po karpiu, oba w okolicach 12kg. Gość na stanowisku obok również 2 karpie w podobnym przedziale wagowym. Natomiast panowie którzy siedzieli na stanowiskach 2 i 3 przez ten sam czas, złapali jakoś 8 ryb, 5 amurów i 3 karpie o ile dobrze pamiętam wszystko do 18kg max. Wychodzi na to, że tamte stanowiska są najlepsze.. Wszystko wywoziliśmy z pontonu ale bardzo długo trzeba było czekać na branie. Próbowaliśmy w kilku miejscach, moja wędka na którą wziął karp leżała ponad 20 godzin bez ruszania, kiedy zwijałem drugą wędkę i miałem wszystkie graty już w bagażniku :-) Co do stanu wody to nie była wtedy niska, ale to było miesiąc temu więc się mogło już coś zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.